Büyüyünce hep prenses gibi bir gelinlik olacağının hayalini kuranlar, en şık prenses gelinlikler ile bu hayallerine ulaşmaktadır. Gelinlik tasarımlarının şıklığında ileri boyut atlayan birçok tasarımcı, organze kumaşlardan hazırladıkları prenses gelinlikler ile gelin adaylarının göz zevkine hitap ediyor. Dikkat çekiciliği ile sıradan gelinlikleri geride bırakan prenses modeller, kabarık gelinlik sevenler için hem gösterişli hem de zarif bir şıklık sağlıyor. Saten ve tül kumaşlar üzerine organze kumaşların üstün uyum sağlaması, kalıpların kusursuz duruşu ile ortaya hayranlık uyandıran gelinliklerin çıkmasını sağlamıştır. Organze kumaşlar genellikle güpür ile birlikte kullanılmaktadır.

Gelinlikle şık ve asil duruş kadar, kumaşın ve modelin kaliteli ve zengin duruşu da önemlidir. Bu nedenle sade gelinliklerin organze detayları ile daha hareketlendirilmesi, her mevsim gelinlerin, gelinlik arayışlarına son vermektedir. Büstiyer kısmında taş işlemelerin rahatça kullanıldığı organze kumaşlara, tül ve dantellerle süslenmiş prenses gelinlikler oldukça başarılı bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Zarafeti ile akıllara kazınan bir gelin olmak isteyeler, organzenin yumuşak ve romantik tarzından yararlanabilir. Prenses modeller gelin adaylarını görkemli bir atmosfere sokarken, organze kumaşın zarifliği göz dolduracak niteliktedir. Basen bölgesinde fazlalık sorunu olanlar, prenses gelinliklerle kusursuz görünebilmekteler. Bu şansı organze şıklığı ile daha gösterişli hale getirmek mümkündür. Bu nedenle bütün vücut tipleri ile barışık bir model olan prenses, kısa boylu bayanları daha uzun gösterirken, uzun boylu gelinleri daha görkemli bir şıklığa taşımaktadır.

Prenses Model Organze Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Prenses gelinlik modelleri her genç kızın hayallerini süsleyen bir modeldir. Zayıf olsun, kilolu olsun hemen herkesin vücudunda harika durur. Sizler için hazırladığımız galeride hayallerinizde bile olmayan, birbirinden güzel organze prenses gelinlik modellerini göreceksiniz.

Askılı Organze Büyük Beden Prenses Gelinlik Modeli

Askılı Organze Büyük Beden Prenses Gelinlik ModeliBüyük beden organze gelinlik, kalın büzgülü askıları ile güzel görünüyor. Bel kısmı mükemmel bir şekilde oturtulan gelinlik, prenses modeli ile büyük beden gelinler için iyi bir seçim.

Boncuk V Yaka Organze Prenses Gelinlik Modeli

Boncuk V Yaka Organze Prenses Gelinlik ModeliKalın askıları ve geniş V yakası ile güzel bir gelinlik modeli. Askılarda, yaka ve bel kısmında boncuk işlemeleri bulunan gelinlik, kabarık organze kumaş eteği ile harika görünüyor.

Boncuk ve Güpür İşlemeli Prenses Organze Gelinlik

Boncuk ve Güpür İşlemeli Prenses Organze GelinlikTamamen organze kumaştan yapılan gelinlik, büstiyer kısmında yoğun eteklere doğru seyrelen işlemelere sahip. Güpür üzeri boncuk işlemeleri bulunan gelinliğin, organze kabarık eteği de güzel bir hava kazandırıyor.

Drapeli Boncuk İşlemeli Krem Rengi Organze Gelinlik

Drapeli Boncuk İşlemeli Krem Rengi Organze GelinlikKrem rengi gelinlik, M yaka straplez bir büstiyere sahip. Drapeli bir şekilde tasarlanan büstiyer kısmı, yaka ve bel kısmında taş işlemelere sahip. Organze kabarık bir eteği bulunan gelinlik, birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Fransız Güpür Uzun Kollu Organze Prenses Gelinlik

Fransız Güpür Uzun Kollu Organze Prenses GelinlikÜst kısmı Fransız güpür kumaştan tasarlanan gelinliğin, uzun kolları bulunuyor. Bel kısmından yayılan güpür işlemeleri ve organze kumaştan yapılan kabarık eteği ile birçok gelinin beğenisini kazanacak bir model.

Güpür İşlemeli M Yaka Organze Prenses Gelinlik

Güpür İşlemeli M Yaka Organze Prenses GelinlikM yakalı drapeli büstiyeri, saten kumaştan yapılmış. Etek kısmı ise organze üzerine güpür işlemelerle hareketlendirilmiş. Prenses modeldeki gelinlik, spor bir şıklığa sahip.

Güpür İşlemeli Straplez Kuyruklu Prenses Organze Gelinlik

Güpür İşlemeli Straplez Kuyruklu Prenses Organze GelinlikM yakalı straplez gelinlik, boncuk ve güpür işlemeleri ile harika görünüyor. Kuyruklu kabarık eteği organze kumaş üzerine güpür işlemelerle hareketlendirilmiş durumda.

Güpür ve Boncuk İşlemeli Organze Prenses Gelinlik

Güpür ve Boncuk İşlemeli Organze Prenses GelinlikDantel bir üst tasarıma sahip olan gelinlik, inci ve taş işlemeleri ile harika görünüyor. Tamamen organze kumaştan yapılan gelinlik, sade bir şıklığa sahip.

Kat Etekli Prenses Organze Straplez Gelinlik Modeli

Kat Etekli Prenses Organze Straplez Gelinlik ModeliM yakalı straplez gelinlik, süpür ve boncuk işlemeleri ile şık bir görünüme sahip. Organze kumaştan yapılan gelinlik, kat kat kuyruklu prenses model bir görünümde tasarlanmış.

Kemerli M Yaka Straplez Prenses Gelinlik

Kemerli M Yaka Straplez Prenses GelinlikStraplez gelinlik, tamamen boncuk işlemeli kemer tasarımına sahip. Korse şeklinde tasarlanan büstiyeri, organze kumaştan balon şeklinde tasarlanmış. Kabarık eteği ile spor bir görünüme sahip.

Organze Drapeli Prenses Model Gelinlik

Organze Drapeli Prenses Model GelinlikBolerolu kısa kollu gelinlik, tamamen organze kumaştan yapılmış. Boncuk işlemeli gelinlik, drapeli bir şekilde gösterişli tasarlanmış.

Organze Tal İşlemeli Tek Omuz Prenses Gelinlik

Organze Tal İşlemeli Tek Omuz Prenses GelinlikTek omuz gelinlik, boncuk işlemeli bir askıya sahip. Yaprak şeklindeki boncuk işlemeleri ile harika görünüyor. Drapeli bir şekilde tasarlanmış ve organze kumaştan yapılan kabarık eteği ile gayet hoş bir model.

Prenses Model Krem Rengi Güpür Büstiyer Organze Gelinlik

Prenses Model Krem Rengi Güpür Büstiyer Organze GelinlikKrem rengi prenses model gelinlik, üst kısmında kabartmalı bir güpür kumaştan tasarlanmış. Sade olmasına rağmen oldukça şık bir tasarıma sahip. Tamamen organze kabarık eteği ile spor şık bir gelinlik.

Taş İşlemeli Straplez Organze Prenses Gelinlik Modeli

Taş İşlemeli Straplez Organze Prenses Gelinlik ModeliBüstiyer tasarımı tamamen boncuk işlemelerden yapılan gelinlik, tamamen organze kumaştan kabarık bir şekilde tasarlanmış. Spor şık bir gelinlik modeli arayan gelinler için güzel bir seçim.

V Yaka Askılı Prenses Modeli Organze Gelinlik Önerisi

V Yaka Askılı Prenses Modeli Organze Gelinlik ÖnerisiKalın drapeli askıları ve V yakalı tasarımı ile güzel bir gelinlik modeli. Tamamen organze kumaştan yapılan gelinlik, sade şık ama oldukça gösterişli bir model.

Farklı Tasarım Büstiyerli Prenses Modeli Organze Gelinlik

Farklı Tasarım Büstiyerli Prenses Modeli Organze GelinlikFarklı tasarımı olan gelinlik, organze kumaşın havasını oldukça güzel yansıtıyor. Parçalı tasarlanan kabarık eteği ile oldukça farklı bir görünüme sahip.

Prenses Model Organze Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Prenses Model Organze Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Prenses gelinlik modellerinin tam bel hizasında genişlemeye başlaması, birçok gelin adayının belini olduğundan kalın göstermektedir. Bu sebeple prenses gelinlik seçerken, genişlemenin hangi noktadan başladığına dikkat etmek gerekir. Çok basen bölgesinde olmayan ve beli daha ince gösteren modeller tercih edilmelidir. Diğer yandan prenses etekli gelinliklerin üst kısımlarında organze tercih edilmesi, dikkat çeken ve işlemeleri ile parlayan bir gelinliğe sahip olmayı sağlıyor.

Prenses Model Organze Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Prenses Model Organze Gelinlik Önerileri ve FikirleriPrenses gelinliklerde tafta ve saten kumaşlar, eteklerin daha volümlü durmasını sağlarken, tüllerle daha enerjik bir boyut kazanan gelinlikler, dinamik ruhlu gelin adaylarına hitap ediyor. Bu kumaşlar üzerinde bulunan organze detaylar, çok fazla aksesuara, ihtiyaç duymayı ortadan kaldırıyor. Bu noktada üzerinde durulması gereken nokta, saç modelinin prenses organze gelinlik ile uyum sağlamasıdır. Ensede sade bir topuz, gelinlik modelini gölgede bırakmayacak seçenekler arasındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here