Dünya modasında parmakla gösterilen markalardan biri olan Pronovias Gelinlik, gelinlik koleksiyonu ile yine, oldukça başarılı tasarımlara imza atmış olduğu görülmektedir. Gelin adaylarının sahip olmak için can attığı modelleri ile şık bir gelin olmayı kolaylaştıran bir markadır. Koleksiyonda dar çizgilerin dışına çıkmayı başarmış tasarımlar dikkat çekerken, en çok ilgi gören balık gelinlikler, gelinleri daha çekici yapacak şekilde tasarlanmıştır. Gelinlik formlarının giderek daralması ile birlikte kabarık gelinliklerin geride kaldığının işaretleri, 2016 koleksiyonu için yapılan defilede dikkatleri çeken detaylardan biri olmuştur.

Gelinlik modasını büyük ölçüde şekillendiren bir koleksiyon ile takipçilerinin karşısına çıkan Pronovias Gelinlik, dantelin her zaman vazgeçilmez olduğunun sinyallerini neredeyse bütün tasarımlarda yer verdiği dantel detayları ile göstermiştir. Kabarık ve prenses gelinlik sevenlerin tarzına pek hitap etmediği düşünülse de, ortaya çıkan zarafet gösterisi, pek çok gelin adayının aklını başından alacak düzeydedir. Bu sebeple koleksiyona gösterilecek olan ilgi, var olan beklentilerin belirlenmesi ya da şekillendirilmesi ile belli olacaktır.

Gelinlik modellerinin birçoğu özel tasarım olmakla birlikte, değerli taşlarla süslenmiş olmaları, koleksiyon parçalarının değerini artıran unsurlar arasındadır. Gelinlik modellerinin merak edilmesi kadar, Pronovias gelinlik tasarımlarının da parasal değeri oldukça merak konusu olmaktadır. Yaklaşık olarak 3 bin liradan 10 bin liraya olan gelinliklerin, fiyatı el emeği fazla olan gelinliklerde artarken, dikimi kolay olan modellerde fiyat daha aşağılarda kalmıştır.

Pronovias 2016 Koleksiyon Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Dünyanın en önde gelen markalarından biri olan Pronovias Gelinlik, her zevke ve vücut tipine uygun tasarladığı modeller sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. 2016 koleksiyonunda yer alan aşağıdaki modelleri incelediğinizde de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

2016 Kayık Yaka Güpür ve Tafta Kabarık Pronovias Gelinlik

2016 Kayık Yaka Güpür ve Tafta Kabarık Pronovias GelinlikKayık yaka modelinde Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, etek kısmında tafta bir kumaşla hareketlendirilmiş. Bel kısmındaki büyük fiyonk ve spor bir görünüm kazandırılmış. Şıklıktan vazgeçemeyen ama spor bir gelinlik arayan gelin adayları için harika bir model.

2016 Straplez Prenses Model Pronovias Gelinlik

2016 Straplez Prenses Model Pronovias GelinlikStraplez ve prenses modelde tasarlanan gelinlik, güpür işlemeleri ile oldukça zarif görünüyor. Sade şık bir görünümü bulunan gelinlik, büstiyer kısmındaki işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor.

Askılı Fırfırlı Etek 2016 Pronovias Gelinlik

Askılı Fırfırlı Etek 2016 Pronovias GelinlikAskılı V yaka şeklindeki büstiyer kesimi ve yarım balık formu ile oldukça zarif görünüyor. Yaka kısmındaki işlemeleri ve gümüş rengi detayları ile beğeni kazanacak bir model. Kat kat tülden yapılan eteği ile oldukça güzel bir gelinlik.

Askılı V Yaka 2016 Pronovias Gelinlik

Askılı V Yaka 2016 Pronovias GelinlikSade tafta kumaştan yapılan gelinlik, kalın askıları ve V yakası ile muhteşem görünüyor. Sade olmasının yanı sıra oldukça gösterişli bir gelinlik. A kesimden biraz daha kabarık olan etekleri ile göz dolduran bir model.

Fırfırlı Etek Tül 2016 Pronovias Gelinlik

Fırfırlı Etek Tül 2016 Pronovias GelinlikDüz straplez şekilde tasarlanan büstiyer kesimi ve kat kat organze kumaştan yapılan prenses fırfırlı eteği ile gösterişli bir gelinlik. Kısalı – uzunlu organze kumaşı ve ince drapelerden tasarlanan büstiyeri ile spor şık bir görünüme sahip.

Fransız Güpür Balık Kesim 2016 Pronovias Gelinlik Modeli

Fransız Güpür Balık Kesim 2016 Pronovias Gelinlik ModeliBalık formdaki Pronovias gelinlik, oldukça zarif bir model. Fransız güpür detayları ve yakasındaki tül üzeri işlemelerle birlikte harika görünüyor. Kuyruk detayı ve mat saten kumaş üzeri işlemeleri ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Fransız Güpür Straplez Balık Kesim 2016 Pronovias Gelinlik

Fransız Güpür Straplez Balık Kesim 2016 Pronovias GelinlikYarım balık formundaki gelinlik, M yakası ve Fransız güpür kumaşı ile oldukça zarif bir model. Tamamen Fransız güpür kumaştan oluşan gelinlik, ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek olan gelin adaylarının tercihleri arasında yer alacak.

İncili Straplez Prenses Modeli 2016 Pronovias Gelinlik

İncili Straplez Prenses Modeli 2016 Pronovias GelinlikBüstiyer tasarımı tamamen incilerden oluşan straplez formundaki gelinlik, plili prenses model eteği ile göz dolduruyor. Tafta kumaştan yapılan gelinlik, kabarık eteği ile göz dolduruyor.

Kayık Yaka Fransız Güpür 2016 Pronovias Gelinlik

Kayık Yaka Fransız Güpür 2016 Pronovias GelinlikKayık yakası ve omuzlara düşen Fransız güpür büstiyer kumaşı ile oldukça güzel bir görünüme sahip. Prenses modeldeki gelinlik, tül kumaş üzerine güpür işlemelere sahip ve ilkbahar aylarında yapılacak bir düğün için nefis bir model.

Kayık Yaka Sade 2016 Pronovias Gelinlik

Kayık Yaka Sade 2016 Pronovias Gelinlikİpek tok görünümlü bir kumaştan mükemmel bir şekilde tasarlanan gelinlik, kayık yakası ve balık formu ile harika bir model. Sade kumaşı ve tasarımı ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak. Uzun tül duvağı ile ekstra bir güzellik kazandırılmış bir gelinlik.

Prenses Model Transparan 2016 Pronovias Gelinlik

Prenses Model Transparan 2016 Pronovias GelinlikTransparan bir şekilde tasarlanan büstiyere sahip olan gelinlik, kabarık tül etekleri ile oldukça güzel bir görünüme sahip. Güpür işlemeleri ile oldukça zarif görünen gelinlik, spor şık bir model.

Tafta Prenses Model 2016 Pronovias Gelinlik

Tafta Prenses Model 2016 Pronovias GelinlikTamamen tafta kumaştan tasarlanan gelinlik, düşük bel tasarımı ve kemer detayı ile harika görünüyor. Plili kabarık prenses model eteği ile göz dolduran gelinlik, spor görünümü ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Tamamen Fransız Güpür Yarım Kollu 2016 Pronovias Gelinlik

Tamamen Fransız Güpür Yarım Kollu 2016 Pronovias GelinlikFransız güpür kumaşı, kayık yakası ve yarım kolları ile oldukça asil bir model. Yarım balık formundaki gelinlik, tamamen güpür kumaştan tasarlanmış ve ince kemer ile bel kıvrımı ortaya çıkarılmış.

Uzun Kollu İncili Kemer Detaylı 2016 Pronovias Gelinlik

Uzun Kollu İncili Kemer Detaylı 2016 Pronovias GelinlikGömlek şeklinde tasarlanan büstiyer kesimi ve kabarık tafta kumaştan tasarlanan eteği ile harika bir gelinlik modeli. Şifon kumaştan yapılan üst kesimi, tafta kumaştan plili bir şekilde prenses formda tasarlanmış.

Uzun Kollu V Yaka Güpür 2016 Pronovias Gelinlik

Uzun Kollu V Yaka Güpür 2016 Pronovias GelinlikGeniş V yakası ve tamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, balık formdaki tasarımı ile oldukça güzel bir model. Uzun güpür kolları, eteklerde tül kumaş üzerine güpür işlemeleri ile harika görünüyor. 2016 Pronovias ipek deniz kızı gelinlikler için tıklayın.

Yarım Kollu Kemerli Kabarık 2016 Pronovias Gelinlik Önerisi

Yarım Kollu Kemerli Kabarık 2016 Pronovias Gelinlik ÖnerisiFransız güpür kumaştan kayık yaka formunda tasarlanan gelinlik, tafta kumaştan yapılan kabarık bir eteğe sahip. Kemer detayı ve yarım kolları ile zarif bir görünüm oluşturulmuş.

Pronovias 2016 Koleksiyon Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pronovias 2016 Koleksiyon Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Zarif ve iddialı gelinlik modellerinin olduğu Pronovias koleksiyonundan gelinlik alacak olanların öncelikle kendi bedenlerini iyi tanımaları gerekmektedir. Gelin adaylarının daha çekici olmaları düşlenerek hazırlanmış olan gelinlikler için fiziğin kusursuz olması gerekir. Bu sebeple düğüne az zaman kalana dek fazla kiloların verilmesi ve ince ve uzun gösterecek modeller tercih edilmelidir.

Pronovias 2016 Koleksiyon Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Pronovias 2016 Koleksiyon Gelinlik Önerileri ve FikirleriBütün tasarımlar ile şıklıkta yok artık dedirtecek modeller, gelinlik seçimini son derece kolay ve keyifli hale getirecektir. Koleksiyonda yer alan tüm gelinliklerin iddialı bir tarza sahip olması, gelinlerinde bu iddiaya ortak olmalarını gerektirmektedir. Bu sebeple gelinlik seçiminde aksesuar kullanımına kadar birçok konuda gereken yardım alınmalı ve sabırsızlıkla beklenen düğünde zarif bir gelin olarak boy gösterilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here