2016 yılı için hazırlanan gelinlik koleksiyonları birçok marka tarafından ek tek defileler ile beğenilere sunulurken,Reem Acra markası da yakın zamandaki defilesi ile tasarımlarını tanıtmıştır. Koleksiyonda gösterişli tasarımlar kadar, mütevazi görünümde olan modellerde dikkat çekmiştir. Koleksiyona akim olan dantel modası, saten ve tül kumaşlarla bir araya getirilerek eşsiz bir uyum yakalanmış ve kırık beyaz tonu ile bu uyum tamamlanmıştır. İlkbahar sezonu için hazırlanan koleksiyonda transparan modeller ağırlık verilen tasarımlar arasındadır.

2016 ilkbahar sezonu için tasarlanmış koleksiyon kabarık modellerin az sayıda olduğu bir koleksiyondur. Modern kadınların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla, dar kesimli balık gelinlikler daha çok öne çıkmış tasarımlardır. Straplez modeller kadar, derin göğüs dekoltesi olan gelinlikler, cesur olmayı sevenlere hitap ediyor. Dantelin yoğun olarak kullanıldığı gelinlik modelleri son derece zarif görünürken, sadece saten kumaştan tasarlanan gelinlikler, modeli ve tarzı ile şık görünen modellerdir.

Gelinlik modellerinde saten ve dantelin bir araya getirildiği tasarımlarda, sadeliği ve zarifliği bir gelinlikte bulmak isteyenlere yöneliktir. Gelinliklerin rahat olması ve kolay taşınır hafiflikte olması, gelin adaylarının tercih sebepleri arasındadır. Eski yılların birçok gelinliklerinde kullanılan dantel ve modellerinde günümüz modasına uyarlanarak gelinlik tasarımlarında can bulduğu gözlemlenmektedir. Sırf dantelden olan gelinliklerin kabarık olmayan tasarımları sayesinde, düğünde hareket etmek ve eğlenmek daha kolay olacaktır.

Reem Acra 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Lübnan’ın etnik yapısını modellerine taşıyan Reem Acra, 2016 yılı koleksiyonunda da yine harikalar yaratmış. Genel olarak ışıltılı taşların ve boncukların yer aldığı kreasyonda çok sade modellere de rastlayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız aşağıdaki galeride, markanın en gözde modellerine ulaşabilirsiniz.

2016 Düz Kesim Askılı Reem Acra Gelinlik Önerisi

2016 Düz Kesim Askılı Reem Acra Gelinlik ÖnerisiReem Acra’nın 2016 koleksiyonunda bulunan kırık beyaz rengindeki gelinlikler, güpür işlemeleri ile dikkat çekiyor. Derin V yakalı dekoltesi ve tül dar kesim eteği ile oldukça şık bir görünüme sahip.

2016 Fransız Güpür İki Parça Reem Acra Gelinlik Önerisi

2016 Fransız Güpür İki Parça Reem Acra Gelinlik ÖnerisiTamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, iki parçalı bir gelinlik. Düz büstiyer tasarımı ve korseli bir görünüme sahip. A kesim eteği bulunan gelinlik, Reem Acra’nın en güzel modellerinden birisi.

Dar Kesim Straplez Dekolteli 2016 Reem Acra Gelinlik Önerisi

Dar Kesim Straplez Dekolteli 2016 Reem Acra Gelinlik Önerisiİşlemeli güpür bir kumaştan yapılan gelinlik, düz kesim tasarımı ile oldukça şık görünüyor. Derin V dekoltesi ile zarif görünen gelinlik, bel kısmında ince bir kemere sahip.

Derin Dekolteli 2016 Fransız Güpür Reem Acra Gelinlik

Derin Dekolteli 2016 Fransız Güpür Reem Acra GelinlikDar kesim bir gelinlik, derin dekoltesi ve askıları ile şık bir görünüme sahip. Zarif güpür kumaşı ve işlemeleri ile ilkbahar ayları için oldukça iyi bir gelinlik modeli.

Düşük Omuz Puantiyeli 2016 Reem Acra Gelinlik Modeli

Düşük Omuz Puantiyeli 2016 Reem Acra Gelinlik ModeliPuantiyeli kumaşı ve değişik tasarımı ile Reem Acra’nın oldukça sıra dışı bir gelinlik modeli. Spor şık ve farklı görünümdeki tasarımı ile çılgın bir düğün konseptine uygun olacak süper bir gelinlik.

Fransız Güpür A Kesim 2016 Reem Acra Gelinlik Modeli

Fransız Güpür A Kesim 2016 Reem Acra Gelinlik ModeliDokulu bir organze işlemeli kumaştan büstiyere sahip olan gelinlik, Fransız güpür kumaştan bir eteğe sahip. Transparan ayrıntıları bulunan gelinlik, farklı tasarıma sahip Reem Acra modellerinden birisi.

Geniş Yaka Yarım Balık 2016 Reem Acra Gelinlik

Geniş Yaka Yarım Balık 2016 Reem Acra GelinlikGeniş yakası ve omuzlara düşen askıları ile güpür bir büstiyere sahip olan gelinlik, yarım balık görünümü ile oldukça şık görünüyor. Göz dolduran gelinlik, mat saten kumaştan bir eteğe sahip.

İki Parça Kabarık 2016 Reem Acra Gelinlik Önerisi

İki Parça Kabarık 2016 Reem Acra Gelinlik Önerisiİki parçadan oluşan gelinlik, Reem Acra’nın farklı tasarımdaki gelinlikleri arasında beğendiklerimizden birisi. Uzun kollu transparan bir üst tasarımı bulunuyor. Göbeği açık bir model ve tül kumaştan yapılan kat kat kabarık eteği bulunuyor.

Kısa Kollu Güpür İşlemeli 2016 Reem Acra Gelinlik

Kısa Kollu Güpür İşlemeli 2016 Reem Acra GelinlikTransparan görünümlü gelinlik, geniş ve oval bir yaka tasarımına sahip. Zarif bir güpür kumaştan yapılan büstiyeri ve kısa kolları ile oldukça şık görünüyor. Etek kısmında ise çiçek görünümlü Fransız güpür bir kumaş kullanılmış.

Kısa Kollu Saten 2016 Reem Acra Gelinlik Modeli

Kısa Kollu Saten 2016 Reem Acra Gelinlik Modeliİşlemeli krem renkli üst kesimi, kısa kollara ve geniş yuvarlak bir yakaya sahip. Saten kumaştan yapılan eteği ise üst kısmı ışıltısını dengeleyen bir görünümde. Cepli ve A kesim etek, spor şık bir gelinlik ortaya çıkarmış.

Organze Güpür 2016 Reem Acra Gelinlik Modeli

Organze Güpür 2016 Reem Acra Gelinlik ModeliReem Acra’nın 2016 koleksiyonunda bulunan en güzel gelinliklerden birisi. Tamamen güpür kumaştan yapılan gelinliğin, mükemmel bir büstiyer tasarımı bulunuyor. Eteği ise organze kumaş üzerine güpür işlemelerden yapılmış.

Straplez A Kesim 2016 Reem Acra Gelinlik

Straplez A Kesim 2016 Reem Acra GelinlikÜç boyutlu denen kabarık çiçekli kumaşı ve A kesim straplez formu ile zarif bir gelinlik modeli. Hem spor görünümde hem de gösterişli olan gelinlik, birçok farklı tarzda gelin adayının dikkatini çekecek bir model.

Tafta Güpür İşlemeli 2016 Reem Acra Gelinlik

Tafta Güpür İşlemeli 2016 Reem Acra GelinlikTafta kumaş üzerine güpür işlemeleri bulunan büstiyer tasarımı sade etek ile birleştirilmiş. Büstiyer kesimi düz bir şekilde tasarlanmış. Eteği ise tafta kumaşın gösterişi ile ışıltılı bir görünüme sahip.

Tafta İşlemeli Straplez Kabarık 2016 Reem Acra Gelinlik

Tafta İşlemeli Straplez Kabarık 2016 Reem Acra GelinlikPrenses model gelinlik, sade bir şıklığa sahip. Göğüs kısmında bulunan boncuk işlemeleri bulunan gelinlik, tafta kumaştan yapılmış. Eteği plili bir şekilde kabarık formda tasarlanmış ve ince kemer detayı ile oldukça güzel görünüyor.

Tül Üzeri Boncuk İşlemeli 2016 Reem Acra Gelinlik

Tül Üzeri Boncuk İşlemeli 2016 Reem Acra GelinlikIşıltılı organze kumaştan yapılan gelinlik, derin bir göğüs dekoltesine sahip. A kesim salaş eteği, kumaşın güzel ışıltısı ile göz dolduruyor. Birçok gelin adayını, ilkbahar ve yaz akşamlarında özel hissettirecek bir model.

Uzun Kollu V Yaka İşlemeli 2016 Reem Acra Gelinlik

Uzun Kollu V Yaka İşlemeli 2016 Reem Acra Gelinlik

Kabarık olmaması açısından sade olarak değerlendirilirken, kumaşındaki işlemeler sayesinde inanılmaz zengin ve gösterişli bir havaya bürünmüş bir gelinlik modeli.

Reem Acra 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Reem Acra 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinliğinde modernliğin ve asaletin izlerini arayan gelin adaylarına yönelik olan 2016 Reem Acra gelinlik koleksiyonu, birçok açıdan bakıldığında beklentileri fazlasıyla karşılayacak tasarımlardır. Gelinliklerin üst kısımları dar kesime sahip olmasından dolayı, küçük göğüslü gelin adaylarının rahatlıkla giyebileceği modelleri içermektedir. Aynı zamanda dantel ve transparan olan gelinlikler takı ve aksesuar gerektirmeden giyilecek modeller arasında yer almaktadır.

Reem Acra 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Reem Acra 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriDüğününde Reem Acra şıklığına sahip olmak isteyen gelin adayları, sade modeller kadar, modern görünümlü olan gösterişli tasarımlara da yönelebilirler. Dantel birçok gelinlikte baş özellik olurken, dantel şıklığını gölgelemeyecek mekan ve aksesuar seçim yapmak oldukça önemlidir. Diğer yandan gelinlik üzerine yapılacak saç modelinin sade ve rahat bir model olması, verilebilecek öneriler arasındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here