Ünlü tenisçi Serena Williams, Alexis Ohanian ile birlikteliğini New Orleans’ta düzenlenen düğünle en üst seviyeye taşıdı. Rüya gibi düğünün detayları fazlasıyla konuşulsa da en çok dikkat çeken gelinlik oldu. Üstelik hem modeli hem de fiyatı ile daha uzun süre konuşulacağa benziyor.

Az – çok tahmin edebileceğiniz gibi Serena Williams, sporcu bir kadın olduğu için yapılı ve kaslı bir vücuda sahip. Üstelik 2 ay önce Olympia isimli bir kız çocuk doğurdu. İlgilendiğimiz kısım ise tam da bu noktada başlıyor. Çünkü birçok kadın, böyle bir yapısı olduğu için gelinliğin yakışmayacağını düşünüyor. Bu nedenle de kendini bir şekilde gizleyeceği gelinlik modelleri seçiyor. Ama Serena Williams size bu noktada ilham vermeli…

Elbette onun gibi 3,5 milyon dolarlık bir gelinliğe sahip olmayabilirsiniz. Ama tıpkı onun gibi özgüvenli bir kadın olarak istediğiniz ve hayalinizi süsleyen gelinliği giyebilirsiniz. Vücudunuzla ve hatlarınızla barışık olmanız gerektiğini hiçbir zaman unutmayınız. Ayrıca günümüzde büyük beden gelinlikler oldukça güzel ve birçok alternatife sahip. Saklamak istediğiniz bölgeyi çok iyi kamufle edebilir, diğer kısımlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Şeyma Subaşı Gelinlik Modelleri ve Fotoğrafları

Gelelim Serena Williams’ın gelinliğinin detaylarına…

Serena Williams M Yaka Prenses GelinlikSerena Williams, Alexander McQueen imzalı ve M yaka tül prenses gelinlik ile evlendi. Ayrıca oldukça güzel bir pelerine sahip. Kat kat tüllerden oluşan ve yerleri süpüren etekleri bulunuyor. Sade bir model olmasına rağmen pelerindeki işlemelerle büyük bir ışıltı kazanıyor.

Serena Williams Gelinlik Uzun Kuyruk ve PelerinUzun bir kuyruğu bulunan gelinliğin, hem pelerini hem de duvağı eteğe eşlik ediyor. Gelinliği, 14 karatlık mücevherleri ile tamamlayan Serena Williams, rüya bir düğüne bu şekilde start veriyor.

Serena Williams Saç ve MakyajSaç ve makyaj ise oldukça sade. Nude tonlardaki makyajı ve yanda dağınık toplanmış topuzla birleştirilmiş.

Serena Williams İkinci GelinlikSerena Williams’ın ikinci gelinliği ise Versace imzalı. Kalp yaka dantel büyük beden gelinlik, tüy detayları ile hareketlendirilmiş. Seksi bir göğüs dekoltesi bulunuyor ve bir pelerinle bütünlemiş durumda.

Serena Williams İkinci Gelinlik Kısa Etekİkinci gelinliğin sürprizi ise ilerleyen saatlerde ortaya çıkıyor. Pelerini çıkan gelinlik, uzun etekten mini bir eteğe dönüşüyor.

Serena Williams İkinci Gelinlik Nike CortezTopuklu ayakkabılarını ise taşlarla süslenmiş Nike Cortez’lerle değiştirerek düğünün tadını çıkartıyor.

Serena Williams Bebeği OlympiaBilmeyenler için Serena Williams 2 ay önce Alexis Olympia isimli bir kız çocuk dünyaya getirdi. Minik prenses için de şirin mi şirin bir elbise hazırlanmış. Balon etekli ve incili bu elbise, Olympia’yı tam bir periye dönüştürmüş. Ayaklarını ise örgü patikleri ile tamamlamışlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here