Yılın düğünü hangisiydi diye soracak olursanız verilecek cevaplar eminim hazırdır. Evet, Şeyma – Acun çiftinden bahsediyoruz. Merakla beklenen düğün, büyük ses getirdi ve Acun’dan daha çok Şeyma Subaşı gelinlikleri ve kendine özgü dansı konuşuldu. Ayrıca 2 gün süren düğünün diğer detayları olan gelin arabası yerine jet ve helikopter kullanılması oldu.

Sonuçta bir gelinlik sitesiyiz ve yılın düğününde giyilen gelinliklerden bahsetmemek olmazdır. Geçen sene Sena Ağaoğlu’nun gelinliği çok konuşulmuştu. Bu sene de Şeyma Subaşı’nın gelinlik modelleri dillerden düşmüyor. İşte bu nedenle Şeyma’nın düğünde giydiği 5 farklı gelinlik ve tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik.

Şeyma Subaşı’nın gelinlik modelleri ve hakkında bilgiler:

Şeyma Şubaşı’nın Özel Jet Gelinliği

Şeyma Şubaşı’nın Özel Jet GelinliğiBildiğiniz gibi Şeyma – Acun çiftinin düğünü Fransa St. Tropez’de gerçekleşti. İşte çiftin oraya gitmesi de özel bir jetle oldu. Şeyma’nın jetin önündeki fotoğrafından anladığımız üzere düğün süreci bu aşamada başlamış ve gelinlik benzeri bir elbise giymiş.

Sweatshirt üzerine tüller eklenerek süslenen kapüşonlu elbise, spor ve tam da Şeyma tarzında. Bu beyaz elbise Y/Project marka. Ayakkabıları ve gözlükleri ise elbiseyi sönük bırakacak cinstendi. Alexander McQueen marka ayakkabı 1500 lira ve gözlükleri de 950 lira değerindeydi.

Şeyma Subaşı Nikah Kıyafeti

Şeyma Subaşı Nikah KıyafetiDüğünün ilk aşaması Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda kıyılan nikahtı. Bunun için çifti ve şahitleri, Cote D’Azur Havaalanı’nda bekleyen helikopterler kullanıldı. Doğal olarak bu durum fazlasıyla konuşuldu.

Şeyma nikahta Zimmermann marka bir gelinlik giydi. Aslında bir elbise olsa da son derece güzel bir nikah seçimiydi. Elbisenin fiyatı ise 1000 dolar. Genel olarak sade olan Şeyma, bu kıyafetin üstüne Ortiz marka bir aksesuar taktı. Hem küpe hem taç görünümlü bu aksesuar 750 dolar değerinde.

Nikahta giydiği ayakkabı ise 1600 lira değerinde ve Sergio Rossi beyaz stilettoydu.

Şeyma Subaşı Nikah Sonrası Kutlama Gelinliği

Şeyma Subaşı Nikah Sonrası Kutlama GelinliğiŞeyma Subaşı nikah sonrasında yakın arkadaşları ile bir kutlama yemeği verdi. Burada giydiği elbise ise göz kamaştırıcıydı. Hintli modacı Naeem Khan tasarımı elbise 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonuna ait ve 10 bin dolar değerinde. Şeyma bu kıyafeti, “ilk giyen kişi olmak gurur verici” notuyla paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Dantelli Dar Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Gelinlik koleksiyonunda yer alan bu model, özel el nakışlarıyla süslenmiş ve transparan Aberdeen ismine sahip. İnci detaylarıyla birlikte fazlasıyla beğenildi.

Şeyma Subaşı’nın Düğünde Giydiği Gelinlik

Şeyma Subaşı’nın Düğünde Giydiği GelinlikHakkında fazlasıyla konuşulan bir model olduğunu hemen hatırlatalım. Çalıntı ise bunlardan en ağır olanıydı. Vera Wang marka gelinlik, 2017 sonbahar koleksiyonuna ait Felisa isimli modeldi. 4200 dolar değerindeki bu gelinliğin fazla ses getirmesinin nedeni ise Ocak ayında gerçekleşen Golden Globe töreninde ünlü oyuncu Hailee Steinfeld tarafından lila rengi olanının giyilmesi oldu.

Tavsiye Ederiz: M Yaka Tül Prenses Gelinlikler

Şeyma’nın gelinliği ise Vera Wang’ın gelinlik koleksiyonunda yer aldığı için çalıntı değil. Zaten New York’ta yapılan gelinlik seçimlerinde beğenilmiş ve üzerine göre özel olarak marka tarafından dikilmişti.

Şeyma Subaşı After Party Gelinliği

Şeyma Subaşı After Party GelinliğiAnlaşılan o ki Şeyma Subaşı, düğün sonrası kutlamalara daha fazla özenmiş. Çünkü hem nikah sonrası hem de düğün sonrası ekstra şıktı. Diğer gelinliklerde rahatlığı seçerken, kutlamalarda ışıltıyı tercih etmiş de diyebiliriz.

Gelelim çok konuşulan dansları ile After Party gelinliğine… Dünyaca ünlü DJ Solomun eşliğindeki partide Şeyma, farklı bir Naeem Khan kıyafeti ile boy gösterdi. Ten rengi ve pul işlemeli elbise, Işıltılı ve son derece güzel olan kıyafeti, farklı swarovski taşlı makyajı ile tamamladı.

Şeyma – Acun Çiftinin Kızı Melisa’nın Giydiği Gelinlik Modeli

Şeyma - Acun Çiftinin Kızı Melisa'nın Giydiği Gelinlik ModeliMinik Melisa da annesi gibi oldukça güzeldi. Düğünde giydiği gelinlik oldukça farklı ve güzeldi. Nedime olan Melisa’nın giydiği elbise, Ebru Danyal imzalı özel tasarım bir gelinlikti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here