Straplez gelinlik modelleri pek çok farklı çeşitte gelin adaylarının beğenisine sunulurken, A kesim gelinliklerde, straplez kesimle birleştiğinde son derece şık ve zarif durmaktadır. Gelinlik içince vücut hatlarının belli olmasını istemeyenler için, kusurları kapatan A kesimler en çok tercih edilenler arasındadır. Gelinlik seçerken gelinliği bir bütün olarak değerlendirmek için, yaka kısmından eteğine kadar uyumlu bir bütünlüğün var olduğu modeller tercih edilmelidir.

Sonbahar gelinlerinin rahatlıkla tercih edebileceği Straplez A kesimler, güpür ve dantel işlemeleri ile göz alıcı şık gelinlik tasarımları ortaya çıkmıştır. Sonbaharlık gelinlikler için saten kumaşlar ve dantelin fazlasıyla kullanıldığı kumaşlar tercih ediliyor. Klasik gelinlik şıklığını straplez kesimle tamamlayan birçok tasarımcı, en özel günlerinde gelin adayları için eşsiz A kesim gelinlikler hazırlamıştır. Straplez yakalarda kalp şeklinde olan ve düz olan modeller tüllerle farklı şıklıkta duran tasarımlar hazırlanmaktadır.

Bütün vücut tiplerinde olan gelin adaylarına yakışan özelliği ile gelinlik modasının son yıllarında birçok kişinin tercihi bu modellerden yana olmaktadır. Rahat duruşunun yanı sıra, straplez yaka ile oldukça zarif bir görüntüye ulaşan gelinlikler, sonbahar aylarında kapalı mekân düğünlerinde sorunsuzca giyilebilecek modellerdir. Eldiven ve uzun duvak alternatifleri ile sade straplez A kesim gelinlikler daha romantik bir tarzda boyut kazandırılmaktadır. Düğününde A kesim bir gelinliğin straplez yaka modeli ile bütün gözleri üzerinde toplamak isteyen gelin adayları için aradıkları en şık gelinlikler bir arada toplanmıştır.

Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Straplez A kesim gelinlikler en çok tercih edilen modellerdir. Sonbahar gibi yağmur ihtimali yüksek olan mevsimler için de en doğru seçimlerdendir. İşte sizlere 16 güzel gelinlik önerisi:

A Kesim Boncuk İşlemeli Straplez Sonbaharlık Gelinlik

A Kesim Boncuk İşlemeli Straplez Sonbaharlık GelinlikDüşük bel büstiyeri olan gelinlik, yoğun bir boncuk işlemesine sahip. M yakalı büstiyer, tül kumaştan A kesim bir etekle birleştirilmiş durumda. Sonbahar ayları için güzel bir gelinlik modeli.

A Kesim Straplez Sonbaharlık Fransız Güpür Gelinlik

A Kesim Straplez Sonbaharlık Fransız Güpür GelinlikTamamen güpür üzeri boncuk işlemelerden oluşan gelinlik, sade görünümü ve şıklığı ile birçok gelinin beğenisini kazanacak. Düz kesim büstiyeri ve A kesim eteği ile oldukça şık görünüyor.

Boncuk ve Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık Gelinlik

Boncuk ve Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık GelinlikBoncuk ve pul işlemeli gelinlik, tek düze kumaşı ile harika görünüyor. A kesim formu ve sonbahar aylarına uygun kumaşı ile birçok gelin için uygun bir model.

Drapeli Fransız Güpür İşlemeli A Kesim Straplez Gelinlik

Drapeli Fransız Güpür İşlemeli A Kesim Straplez GelinlikTülden oluşan straplez büstiyeri, drapelerden oluşmuş ve oldukça güzel görünüyor. Göğüs altında bulunan çiçekli ve boncuk işlemeli kemer detayı gelinliğe renk katıyor. Fransız güpür kumaştan oluşan A kesim eteği ile şık bir gelinlik.

Drapeli Pul İşlemeli Straplez Sonbaharlık Gelinlik Önerisi

Drapeli Pul İşlemeli Straplez Sonbaharlık Gelinlik ÖnerisiBüstiyer kısmındaki ince drapeler ve güpür üzerine pul işlemeler ile oldukça güzel bir model. Sade bir şıklığı bulunan gelinliğin, M yakası ve A kesim eteği birbiriyle güzel bir uyum yakalamış.

Fransız Güpür A Kesim Straplez Gelinlik Modeli

Fransız Güpür A Kesim Straplez Gelinlik ModeliDüz kesim straplez büstiyeri ve A kesim tül eteği ile şık bir gelinlik. Gelinliğin üzerindeki güpür işlemeler ile harika görünüyor.

Fransız Güpür Kemerli A Kesim Straplez Sonbaharlık Gelinlik

Fransız Güpür Kemerli A Kesim Straplez Sonbaharlık GelinlikTamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, M yakalı büstiyeri ve kemer detayı ile oldukça güzel görünüyor. Kuyruklu A kesim eteği de aynı kumaştan yapılmış ve sonbahar ayları için tercih edilebilecek güzel bir seçenek.

Fransız Güpür M Yaka A Kesim Sonbaharlık Gelinlik

Fransız Güpür M Yaka A Kesim Sonbaharlık GelinlikTamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, M yakalı büstiyer kesimi ile oldukça güzel görünüyor. Kuyruklu A kesim eteği bulunuyor.

Güpür İşlemeli Straplez A Kesim Gelinlik Önerisi

Güpür İşlemeli Straplez A Kesim Gelinlik ÖnerisiBüstiyer kesimi korseli bir şekilde tasarlanan gelinliğin, M yakalı straplez gelinliğin, güpür işlemeleri bulunuyor. Güzel bir forma sahip olan gelinlik, zarif bir görünüme sahip.

Güpür ve Boncuk İşlemeli A Kesim Straplez Sonbaharlık Gelinlik

Güpür ve Boncuk İşlemeli A Kesim Straplez Sonbaharlık GelinlikTül kumaş üzeri boncuk ve güpür işlemeleri bulunan gelinlik, düz kesim straplez bir büstiyere sahip. Saten kumaştan kalın kemer detayı ile A kesim eteği daha güzel bir görünüme sahip olmuş.

Krem Rengi Drapeli Kemer Detaylı Sonbaharlık Gelinlik

Krem Rengi Drapeli Kemer Detaylı Sonbaharlık GelinlikKırık beyaz rengi ve açık kahverengi kemer detayı ile güzel bir gelinlik modeli. Kemer kısmındaki taş ve çiçek işlemeleri ile şık görünüyor. Drapeli M yakalı büstiyeri ve A kesim eteği ile sonbahar aylarında tercih edilebilecek bir gelinlik.

M Yaka Fransız Güpür Sonbaharlık A Kesim Gelinlik

M Yaka Fransız Güpür Sonbaharlık A Kesim GelinlikM yaka Fransız güpür kumaşı ile oldukça güzel görünüyor. A kesim eteği ve straplez büstiyeri ile sade şık bir görünüme sahip.

Organze Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Modeli

Organze Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık Gelinlik ModeliYoğun boncuk ve pul işlemeli büstiyeri ile oldukça şık görünen gelinlik, uzun tül duvağı ile de harika görünüyor. Duvakla aynı kumaştaki eteğin sadeliği de gelinliğe hoş bir hava katmış.

Saten Çiçek İşlemeli Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik

Saten Çiçek İşlemeli Straplez A Kesim Sonbaharlık GelinlikBeyaz ve krem renginden oluşan gelinlik, gösterişli bir görünüme sahip. Saten kumaş üzerine çiçek işlemeleri bulunan gelinlik, sonbahar ayları için harika görünüyor.

Taş ve Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Önerisi

Taş ve Pul İşlemeli A Kesim Sonbaharlık Gelinlik ÖnerisiFransız güpür kumaşı ile taş ve pul işlemeleri bulunan gelinlik, oldukça şık görünüyor. Sonbahar gelinliklerinin tercih edebileceği güzel modellerden birisi.

Üç Boyutlu A Kesim Straplez Sonbaharlık Gelinlik Modeli

Üç Boyutlu A Kesim Straplez Sonbaharlık Gelinlik ModeliÜç boyutlu bir işlemesi bulunan gelinlik, oldukça asil şık bir görünüme sahip. A kesim eteği ile güzel bir görünümü bulunan gelinliğin, straplez kısmındaki yoğun işleme ile çok şık görünüyor.

Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik tercihini zor kılan unsurlardan biri de mevsim durumuna göre gelinlik seçme zorunluluğudur. Beğenilen modelin dekolteli ve transparan detaylar içeriyor olması, mevsim geçişlerinden dolayı vazgeçme sebebi olabilmektedir. Bu noktada sevdiği gelinliği mutlaka giymek isteyen gelinler, straplez yakalı A kesim gelinlik için kullanacakları tül detaylı aksesuarlar ile mevsim şartlarına uygun gelinlik haline getirebilirler.

Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Straplez A Kesim Sonbaharlık Gelinlik Önerileri ve FikirleriDüğün için sonbahar aylarını tercih edenlerin gelinlik seçiminde straplez gelinlik tercih etmeleri, birçok noktada gelin adaylarının daha özenli olmalarını gerektiriyor. Havaların serin olma ihtimaline karşın straplez yaka A kesim gelinlikler için, kısa kürklü ceketler ya da şallar, hem soğuktan koruyacaktır hem de zarif bir aksesuar görevi görecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here