Gelinlik modeli seçilirken en çok önem verilen noktalardan biri de kişinin kendi tarzını gelinliğine de yansıtmasıdır. Klasik modellerden hoşlanan ve klasik bir tarzı olan gelin adayları daha çok kabarık etek, tül detay gibi gelinlikleri tercih etmekte, daha sıra dışı ve iddialı olan gelin adayları ise balık model gelinlikleri ve güpür detayları tercih etmektedir.

Gelinlik modeline karar verilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kişinin vücut tipine uygun olan gelinlik modelini bulmasıdır. Sıra dışı gelin adaylarının tercih ettiği balık model gelinlikler özellikle uzun boylu gelin adaylarına yakışmakta ve hem iddialı hem şık bir görüntü meydana getirmektedir. Aynı zamanda kum saati olarak bilinen ve ince bel ve dolgun kalçalara sahip gelin adaylarının da tercih edebileceği balık gelinlikler, tek omuz detayıyla da kullanılabilmektedir. Kum saati vücut tipi için uygun olan tek omuz detayları güpür ayrıntılar ile de süslenebilmektedir.

Gelinlikte en çok tercih edilen kumaşlar arasında yer alan güpürler, özellikle bu tür gelinliklerde omuz detaylarında kullanıldığında hem omuzun darlığına dair olan şikâyeti örtmekte hem de şık bir görüntü sağlayarak ayrıntılara önem veren gelin adayları için çok hoş bir tercih olmaktadır. Balık model eteklerin uçlarında da kullanılan bu güpür detaylar bütün de hoş bir görüntü vermekte ve birleşik bir hava yaratmaktadır.

Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik Resimleri ve Fotoğrafları

Helenistik dönemin izlerini taşıyan tek omuzlu gelinlikler, spor şık görünümleri ile beğeni kazanmaktadır. İhtişamlı görüntüsünün altına rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için idealdi. İşte sizlere 16 güzel model:

Eğlenceli Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik

Eğlenceli Tek Omuz Güpür Balık GelinlikGüpür eğlenceli bir kumaşa sahip olan gelinlik, spor şık bir görünüme sahip. Tek omuz gelinlikler, spor tarz için gerçekten harika bir seçim. Güpür üzeri tül süslemeleri ile güzel bir model.

Farklı Balık Etekli Mini Güpür Detaylı Tek Omuzlu Gelinlik Modeli

Farklı Balık Etekli Mini Güpür Detaylı Tek Omuzlu Gelinlik ModeliPlise tül kumaştan yapılan gelinlik, büyük bir kuyruğa sahip. Üst kısmı tamamen vücuda oturan gelinliği, kabarık bir etek ve kuyruk kısmı var.

Güpür Taş İşlemeli Katlı Balık Tek Omuzlu Gelinlik Modeli

Güpür Taş İşlemeli Katlı Balık Tek Omuzlu Gelinlik ModeliTek omuz ve kurdele işine benzer omzu ile gösterişli bir gelinlik. Üst kısmında geniş ve gösterişli bir şekilde gri taşlarla süslenmiş. Drapeli üst kısmı kabarık eteği ile oldukça güzel görünüyor.

Işıltılı Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik

Işıltılı Tek Omuz Güpür Balık GelinlikTamamen ışıltılı olan gelinlik, basen ve göğüs altında taş işlemelere sahip. Straplez üst kesime ve tül tek omuze sahip.

Kat Etekli Güpür İşlemeli Tek Omuz Balık Gelinlik

Kat Etekli Güpür İşlemeli Tek Omuz Balık GelinlikDrapelerle süslenmiş olan gelinlik, kat eteği ve tül kumaşlardan yapılmış çiçeklerle tek omuz tasarımı harika görünüyor.

Kırık Beyaz Tek Omuz Güpür Sade Balık Gelinlik Önerisi

Kırık Beyaz Tek Omuz Güpür Sade Balık Gelinlik ÖnerisiSade bir gelinlik isteyen gelin adayları için nefis bir gelinlik modeli. Tek omuz tasarımı ile mütevazi bir görüneme sahip.

Kristal Saten Tek Omuz ve Bel Güpür Detaylı Balık Gelinlik

Kristal Saten Tek Omuz ve Bel Güpür Detaylı Balık GelinlikBalık model gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir seçenek. Parlak saten kumaşı ve taş işlemeleri ile alımlı bir görüntüye sahip.

Kuyruklu Kabarık Tek Omuzlu Güpür Gelinlik Modeli

Kuyruklu Kabarık Tek Omuzlu Güpür Gelinlik ModeliTülden kabarık bir şekilde tasarlanan omzu ile oldukça gösterişli. Sade bir görüntüsü olmasına rağmen oldukça gösterişli bir gelinlik modeli.

Tek Omuz Güpür İşleme Straplez Balık Gelinlik Modeli

Tek Omuz Güpür İşleme Straplez Balık Gelinlik ModeliŞık bir üst tasarımına sahip olan balık gelinlik, inci ve boncuk işlemeleri ile oldukça gösterişli.

Tek Omuz Sade Kemerli Güpür Kuyruklu Balık Gelinlik Önerisi

Tek Omuz Sade Kemerli Güpür Kuyruklu Balık Gelinlik ÖnerisiÜç boyutlu kumaş olarak tanımlanan kabartmalı çiçekleri ve işlemeleri ile alımlı bir gelinlik modeli. Kemer ve taş işlemeleri ile gösteriş isteyen gelin adayları için en iyi seçim.

Tül Balık Etekli Çiçek Tek Omuz Güpür Büstiyerli Gelinlik Önerisi

Tül Balık Etekli Çiçek Tek Omuz Güpür Büstiyerli Gelinlik ÖnerisiOrganze çiçeklerden tasarlanan omuz detayı ve devamında basene kadar inen çiçek detayları ile güzel bir gelinlik modeli.

Tül Güpür Etek Tek Omuzlu Gelinlik

Tül Güpür Etek Tek Omuzlu GelinlikBasene kadar oturan gelinlik, tül etekleri ile oldukça güzel bir görünüme sahip. Gösterişli tasarımı ve drapeli üst kesimi, güpür üzeri taş işlemeleri ile harika görünüyor.

Tül Tek Omuz Güpür İşlemeli Balık Gelinlik Modeli

Tül Tek Omuz Güpür İşlemeli Balık Gelinlik ModeliUçuş uçuş bir tasarıma sahip olan gelinlik, tül tek omuz detayı ile harika görünüyor. Kırık beyaz rengindeki gelinlik, güpür işlemeleri ile harika görünüyor.

Yan Tarafı Güpür İşlemeli Güpür Tek Omuz Gelinlik

Yan Tarafı Güpür İşlemeli Güpür Tek Omuz GelinlikBasen altına kadar vücudu saran bir tasarıma sahip olan gelinlik, tek omuz ve devamındaki gri taş işlemeleri ile harika görünüyor. Drapelerin vücudu sardığı üst kesim ve hafif kabarık etekleri ile oldukça şık bir model.

Zarif Tam Güpür Taşlı Tek Omuz Balık Gelinlik

Zarif Tam Güpür Taşlı Tek Omuz Balık GelinlikTamamen güpür kumaşı üzerine taş işlemeleri mevcut. Basen hizasına kadar oturan gelinlik modeli, zarif taş işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor.

Organze Üzeri Güpür İşlemeli Tek Omuz Balık Gelinlik

Organze Üzeri Güpür İşlemeli Tek Omuz Balık GelinlikOrganze kumaş üzerine güpür ve taşlarla süslenmiş olan gelinlik, oldukça gösterişli. Drapelerle tasarlanan üst kesiminin yanında basenden genişleyen eteği ile harika bir model.

Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Vücut tipine göre değerlendirildiğinde daha çok kum saati olarak tabir edilen orantılı vücut tipleri tarafından tercih edilmesi gereken gelinlik modellerinin başında tek omuz güpür detaylı ve balık model gelinlikler gelmektedir. Güpür detaylarının etek ve omuz kısmında benzer şekillerle kullanılması gelinliğe bütünlük katarken aynı zamanda iddialı bir gelinlik modeli oluşturmaya da yaramaktadır.

Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Tek Omuz Güpür Balık Gelinlik Önerileri ve Fikirleriİddialı gelinler tarafından tercih edilen balık model gelinliklerde sıra dışı bir hava meydana getirmek için tek omuz detaylar da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle güpür detaylarının omuzda kullanılması ve bir bütün olarak etek uçlarına kadar devam etmesi, yeni sezonda karşımıza çıkacak şık alternatifler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here