Tarzı ve çizgisi ile farklı olan transparan gelinlikler, tasarımlarda yer verilen detaylar ile çekici ya da romantik bir tarza bürünmektedir. Fiziği kusursuz olan gelin adaylarına hitap eden dar kesim transparan gelinlik modelleri, dantel işlemeleri arasından şeffaf görüntü, zarif bir şıklık unsuru olacaktır. Göğüs kısmından başlayarak göbek hizasına kadar transparan detaylarla cesur gelinler sıra dışı ve modern şıklıkları ile düğün davetlilerini büyük ölçüde etkileyecektir.

Özellikle dar kesim modellerin balık etek ile buluştuğu tasarımlarda, transparan ve dekolte ayrıntıları dikkat çekici bir asalet sunuyor. Atletik ve fit vücuda sahip gelinler için ideal olan transparan dar kesim gelinlikler, sıradan gelinlik modasından sıkılanlar için alternatif oluşturuyor. Başlı başına şık bir aksesuar niteliği taşıyan transparan tasarımlar için başka hiçbir aksesuara ihtiyaç kalmıyor. Gelinlik içinde dişiliğini ön plana çıkarmak, bu modeller ile oldukça kolay hale gelmiştir. Kadınsılık ve zarafet unsurlarının fazlasıyla barındıran gelinlikler sayesinde, tarzını en iyi şekilde yansıtan gelinler daha mutu ve keyifli bir düğün geçirmektedir.

Dar kesim gelinliklerde transparanlık sadece bel bölgesi için değil, bayanları zarif gösterecek birçok yerde yer verilmektedir. Bu detay omuz kısmında olurken, bel kısmının yanlarından basenlere doğru inen dantel ile şeffaflık şık bir ustalıkla model üzerine uygulanmıştır. Uzun yıllar modası geçmeyen bir gelinlik modeli olarak, farklı ve bir okadar da iddialı olmak isteyenler için vazgeçilmez modern kesimleri içeriyor.

Transparan Dar Kesim Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Transparan gelinlikler son yıllarda cesur gelin adayları tarafından tercih edilmeye başladı. Eğer sizler de bu gelinlerdenseniz işte birbirinden güzel 16 model:

Balıkçı Yaka Uzun Kollu Dar Kesim Transparan Gelinlik

Balıkçı Yaka Uzun Kollu Dar Kesim Transparan GelinlikTamamen transparan kumaştan oluşan gelinlik, balıkçı yakası ve uzun kolları ile oldukça güzel bir model. Yaprak işlemeli bir desene sahip olan transparan gelinlik, cesur bir model.

Bisiklet Yaka Dar Kesim Uzun Kollu Transparan Gelinlik

Bisiklet Yaka Dar Kesim Uzun Kollu Transparan GelinlikBisiklet yakalı ve uzun kollu transparan gelinlik, göğüs kısmı ve altındaki verev detayları ile güzel bir havaya sahip olmuş seksi görünümün yanı sıra spor bir şıklığı da bulunan gelinliğin, etek kısmındaki yoğun işlemeleri güzel bir görünüm oluşturuyor.

Dantel ve Pul İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik Modeli

Dantel ve Pul İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik ModeliDiz kısmına kadar dantel ve pul işlemelerden oluşan gelinliğin, diz altından yere kadar tül eteği bulunuyor. Dar kesim gelinlik, V şeklinde bir yakaya sahip. Uzun duvağı ise gelinlikle aynı işlemelere sahip.

Fransız Güpür Pul İşlemeli Kuyruklu Dar Transparan Gelinlik

Fransız Güpür Pul İşlemeli Kuyruklu Dar Transparan GelinlikFransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, pul işlemeleri ve uzun kuyruğu ile harika görünüyor. Verev şekildeki işlemelerle göğüs kısmı kapatılan gelinliğin, zarif bir görünümü bulunuyor.

Fransız Güpür Uzun Kollu Transparan Dar Gelinlik

Fransız Güpür Uzun Kollu Transparan Dar GelinlikUzun kollu gelinlik, basen altına kadar Fransız güpür kumaştan oluşuyor. Uzun kollu gelinlik, yaka ve manşet kısmındaki işlemeleri ile oldukça şık. Uzun duvağı ve tül etek kısmı hem şık hem de spor bir görünüme oluşturuyor.

Güpür İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik Modeli

Güpür İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik ModeliM straplez yakası ve askıları bulunan dar kesim gelinlik, üst kısımda yoğun, alt kısımda daha seyrek işlemelere sahip. Transparan gelinlik, seksi görünümün yanı sıra spor bir şıklığa da sahip.

Kayık Yaka Pul İşlemeli Uzun Kollu Dar Kesim Gelinlik

Kayık Yaka Pul İşlemeli Uzun Kollu Dar Kesim GelinlikKayık yaka uzun kollu gelinlik, transparan bir üst tasarımına sahip. Verev şekilli bel kesimi ve mat saten etek kesimi ile oldukça şık bir gelinlik modeli.

Kayık Yaka Tamamen Dantel Transparan Dar Kesim Gelinlik Modeli

Kayık Yaka Tamamen Dantel Transparan Dar Kesim Gelinlik ModeliKayık yakası ve uzun kolları bulunan gelinliğin, oldukça farklı desenlere sahip transparan bir kumaşı bulunuyor. Spor şık görünümü bulunan gelinlik, dar kesimi ile harika görünüyor.

Kayık Yaka Uzun Kollu Güpür Transparan Gelinlik

Kayık Yaka Uzun Kollu Güpür Transparan GelinlikTransparan bir üst tasarımı bulunan gelinlik, saten bir eteğe sahip. Oldukça şık işlemeleri bulunan gelinlik, güpür üst kesime ve uzun kollara yapılan boncuk işlemelerle harika görünüyor.

Kısa Kollu Transparan İki Parça Dar Kesim Gelinlik

Kısa Kollu Transparan İki Parça Dar Kesim Gelinlikİki parçadan oluşan gelinliğin oldukça güzel bir üst tasarımı var. Kısa kollu üst kesimi, göbeği açık bir modelde ve dantel kumaştan tasarlanmış. Etek kısmı ise ipek kumaştan yapılmış ve derin bir yırtmaca sahip.

Özel İşlemeli Uzun Kollu Dar Kesim Transparan Gelinlik

Özel İşlemeli Uzun Kollu Dar Kesim Transparan GelinlikUzun kolları ve tan tarafları lazer kesim kumaştan transparan tasarlanan gelinlik oldukça şık bir görünüme sahip. M yakası ve özel işlemelere sahip olan gelinlik, dar kesimi ile harika görünüyor.

Pul İşlemeli Güpür Dar Kesim Transparan Gelinlik

Pul İşlemeli Güpür Dar Kesim Transparan GelinlikOldukça seksi bir kumaşa sahip olan gelinlik, pul ve güpür işlemeleri ile şık bir görünüme sahip. Sade düz ve uzun duvağı bulunan gelinlik, dar kesim transparan gelinlik arayanlar için güzel bir seçenek.

Transparan Üç Boyutlu Kumaş Dar Kesim Gelinlik Modeli

Transparan Üç Boyutlu Kumaş Dar Kesim Gelinlik ModeliDüz kesim büstiyere sahip olan straplez gelinlik, üç boyutlu bir kumaş sahip. Dar kesim gelinlik, farklı kesim bir eteğe sahip ve bu kısımda bulunan transparan görüntü, birçok gelinin beğenisini kazanacak.

Transparan Yarım Kollu İşlemeli Dar Gelinlik Modeli

Transparan Yarım Kollu İşlemeli Dar Gelinlik ModeliYarım kollu gelinlik, oldukça farklı işlemelere sahip ve dar kesimi kuyruk detayı ile asil şık bir görünüme sahip. Altın rengi ince kemer detayı ve üst kısmında bulunan transparan görünümü bahar ayları için güzel bir seçenek.

Uzun Kollu İnci İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu İnci İşlemeli Dar Kesim Transparan Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı transparan olan gelinliğin, derin bir göğüs dekoltesi bulunuyor. Pul, inci ve Fransız güpür işlemeleri ile şık bir görünüme sahip. Düz ipek kumaştan oluşan eteğinin basen kısmına kadar devam eden işlemeleri ise oldukça güzel bir denge yaratmış durumda.

Uzun Kollu Pul İşlemeli Transparan Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu Pul İşlemeli Transparan Gelinlik ÖnerisiUzun kollu dar kesim gelinlik, derin bir göğüs dekoltesine sahip ve bu kısımdaki transparan görünüm, gelinliğe şık bir görünüm kazandırmış durumda. Fransız güpür kumaş üzerine pul işlemeleri bulunan gelinlik, birçok gelinin beğenisini kazanacak bir model.

Transparan Dar Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Transparan Dar Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinliğinde transparan detayların olmasını isteyenlerin, bu model gelinliği taşıyacak güzellikte kusursuz fiziğe sahip olmaları gerekir. Göbek kısmı transparan olan bir gelinlik için fit bir fizik olmazsa olmazlardan biridir. Bu nedenle fazlalıkları olan gelin adaylarının transparan ve de özellikle dar kesim olan modelleri denemekten kaçınmaları gerekir.

Transparan Dar Kesim Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Transparan Dar Kesim Gelinlik Önerileri ve FikirleriTransparan ve dar kesimli gelinlik seçecek olanların sade ve modern olan modelleri tercih etmeleri gerekir. Diğer yandan etek modelinin karmaşık derecede hareketli bir yapıda olması, göz yoran bir gelinliğe sahip olmaya neden olur. Bu sebeple transparan detayı ön plana çıkaracak tasarımlar ile istenilen farklılığa ve tarza ulaşılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here