Gelinlikte birçok detayın birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilirken, saçların nasıl yapılacağı da gelinlik tercihini etkileyen faktörlerden biridir. Gelin saçına karar verilirken yaka kesiminin göz önünde bulundurulması V yaka gelinlik modellerinde, topuz saç modellerini tercih etmeyi gerektirmektedir. Dekolte tercihini mümkün hale getiren V yaka gelinlik modeller, gelin adaylarının tercih ettikleri açıklıkta ayarlanabilmektedir.

V yaka gelinliklerin önemli bir artısı olarak, tüm omuz yapısına sahip olan bayanlar için ideal özelliklere sahip olması eklenebilir. V yaka ile birleştirilen dantel uzun kollar sayesinde, iri görünümde bir gövde yapısına sahip gelin adayları daha ince görünebilmektedir.

Gelinliğin içinde çekici görünerek göz kamaştırmak isteyen gelin adayları V yaka kesimin hafif dekolte ile buluşturulduğu gelinlik tasarımlarını tercih ederek, diledikleri şıklığa ulaşabilirler. Göğüs dekoltesinin olmasına uygun olan V yakalı gelinlik modelleri için sırt dekoltesi detayı göze fazlalık olarak gelmeyecek aksine, dekolteler arasında bütünlük sağlanarak, oldukça çekici bir gelin olmak kaçınılmaz olacaktır. Klasik yaka kesimlerinden biri olan V yaka gelinlik modeli seçecek olan gelin adaylarının tarzlarını en doğru şekilde yansıtabilmek adına gelinliğin yaka dışındaki detaylarına dikkat etmek gerekiyor.

V yaka kesim bir gelinlik ile romantik tarzını yansıtmak isteyenler için, uzun kollu dantel V yaka gelinlik modeli oldukça uygun bir seçim olacaktır. Gelinlik içinde fazlasıyla kadınsı görünmek için ise, derin V yaka kesimine ek olarak saten kumaş gelinlik modelleri tercih sıralamasında ilk sırada yer almalıdır.

V Yaka Gelinlik Nasıl Seçilir?

V Yaka Gelinlik Nasıl Seçilir?V yaka gelinliklerin asil ve zarif duruşu karşısında kayıtsız kalan gelin adayları, nasıl bir gelinlik modeli hayal ettiklerini doğru belirlemeleri gerekiyor. Bu noktada vücut ölçülerini iyi analiz etmek ve kendine yakışan gelinliği objektif olarak değerlendirmek, en şık V yaka gelinlik modelini seçmeye yardımcı olacaktır.

Bu model gelinlik tercih edecek olanların askı kalınlığına da dikkat etmeleri gerekmektedir. V yaka kesimin zarif detaylarını ortaya çıkarmak aynı zamanda omuzların daha ince görünmesini sağlamak için askının ne boyutta olacağını iyi belirlemek gerekiyor.

V Yaka Gelinlik Hangi Tarza Yakışır?

V Yaka Gelinlik Hangi Tarza Yakışır?Romantik ve sade bir tarzdan çok, feminen bir tarza sahip olan bayanların tarzını yansıtan V yaka gelinlikler, derin dekolteye sahip tasarımları ile oldukça şık bir gelin olmak mümkündür. Diğer yandan pek çok gelinlik kesimi ile uyumlu bir yaka modeli olması, kabarık ve balık etekli gelinlik modelleri içinde oldukça gösterişli bir şıklığa sahip olmayı mümkün kılmaktadır.

Zarif bir gelinlik ile hem çekici hem de romantik bir tarzı yansıtmak için denizkızı gelinlik modelinin V yaka ile birleştirildiği gelinlik modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Bu yaka modeli için saçların sıkı toplandığı topuzlar ideal bir seçim olacaktır.

V Yaka Gelinlik Modelleri için Aksesuarlar

V Yaka Gelinlik Modelleri için AksesuarlarGelinliklerin şıklığını tamamlayan en önemli unsurlardan olan takılar, doğru eçim yapıldığında şıklığın katlanmasını sağlar. Bu noktada V yaka kesime sahip bir gelinliği tamamlayacak olan en şık aksesuar, zarif tek taşlı kolyeler olacaktır. Dantel kumaştan hazırlanmış olan V yaka gelinlik için dantelin şıklığını gölgelememek adına, aksesuar seçimini boyun yerine saçlarda yapmak gerekir.

Saçların arasından geçirilen taşlı ve boncuklu kolyeler, kır düğünü yapacak olanların oldukça şık görünmesini sağlar. Ayrıca aksesuar kullanmayı seven gelin adaylarının bu zevklerinden mahrum kalmamaları için, şık küpeler tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. V yakalı gelinlikte seçilen kumaşın özelliğine göre saçların açık ya da toplanması uygun şıklığı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here