Yeni sezona ait kreasyonlarda olduğu kadar özellikle sonbahar kreasyonlarında yer alan güpürlü prenses kesim gelinlikler herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tam bir eski dönem havası veren bu gelinliklerde, vintage kesimlerin modern çizgilerle bir arada kullanılması gelinliğin büyülü bir hal almasına sebep olmuş ve bu büyülü haliyle evlenmiş kişilerin içerisinde bile yeniden gelinlik giyme isteği uyandırmıştır.

Gelinliğin en zarif hali olan güpürlü prenses gelinliklerde, bel kesimi genel olarak Bask bel veya prenses bel olarak tercih edilmiş ve tüllerle oluşturulan kabarıklığın en üst katına güpür yerleştirilmesi ile oluşturulan hava tıpkı eski dönem kraliyet dönemlerinin esintilerini yaratmıştır. Güpürlü prenses gelinliklerde yaka olarak straplez kesimler kullanılmış olsa da V yaka şekli oluşturan güpürlerin kullanılması gelinliğe bütünlük katarken, aynı zamanda mevsime göre askı veya uzun kol olarak bu güpürlerin yer alması gösterişli ama oldukça şık bir gelinlik modeli oluşmasına sebep olmuştur.

Mevsimsel değişikliklere göre kol boyunun ayarlanmasıyla farklı modellermiş gibi gözüken ve bu sebeple gelinlik modasında da seçenekler oluşturan güpürlü prenses gelinlikler, eğer V yaka ve askılı olarak tercih edilir ise ellere dantel eldivenler kullanarak tam bir vintage hava oluşturulması mümkün olmaktadır. Eskiye dönmenin büyük rağbet gördüğü bu zamanlarda ise en büyük ilgiyi tepeden aşağı güpür kullanılan bu tür gelinlik modelleri çekmektedir.

V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

V yaka gelinlik modelleri genelde göğsü iri kişilerde güzel durur. Çünkü hem fazla olan kısmı kapatır hem de gizemli bir dekolte oluşturarak hoş bir hava verir. Bu modeli bir de güpür kumaş kullanarak yaparsanız ortaya çok daha harika bir manzara çıkar.

Fransız Güpür Uzun Kollu V Yaka Prenses Gelinlik

Fransız Güpür Uzun Kollu V Yaka Prenses GelinlikTamamen güpürden yapılan gelinlik, uzun kollu modeli ile oldukça mütevazi görünüyor. Kemer detayı ve güpürün ihtişamı ile oldukça güzel bir gelinlik modeli.

Gri Boncuk İşlemeli V Yaka Prenses Gelinlik

Gri Boncuk İşlemeli V Yaka Prenses GelinlikGri boncuklarla işlenen gelinlik, oldukça gösterişli bir model. Saten üzerine güpür işlemeleri ve taşlarla birlikte hoş bir model tasarlanmış. Tül kabarık eteği ise ekstra bir şıklık katmış durumda.

Güpür İşlemeli V Yaka Prenses Gelinlik

Güpür İşlemeli V Yaka Prenses GelinlikTamamen tafta kumaştan yapılan gelinlik, bel kısmındaki güpür ve boncuk işlemeleri ile harika bir gelinlik modeli. Kısa kolları ve kuyruğu ile gösterişli bir gelinlik.

İşlemeli V Yaka Güpür Gelinlik

İşlemeli V Yaka Güpür GelinlikTül kat kat eteği ve ince kemeri ile zarif bir gelinlik modeli. Fransız güpür güzel kumaşı ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli.

Kemer Detaylı V Yaka Prenses Gelinlik Modeli

Kemer Detaylı V Yaka Prenses Gelinlik ModeliÜst kısmı tamamen güpürden yapılan gelinlik, kemer ve duvak detayı ile nefis görünüyor. Romantik bir görüntüsü olan gelinlik, birçok gelin adayının hayallerini süsleyecek.

Kısa Kollu V Yaka Prenses Güpür Gelinlik

Kısa Kollu V Yaka Prenses Güpür GelinlikGüpürden yapılan kısa kolları ve mükemmel üst kesimi ile harika bir gelinlik modeli. Drapeli, düşük bel şeklindeki gelinlik, kabarık etekleri ile oldukça gösterişli.

Önü Kısa V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Önerisi

Önü Kısa V Yaka Güpür Prenses Gelinlik ÖnerisiÖnü kısa arkası uzun olan gelinlik, kuyruğu ile ekstra güzel görünüyor. Korse görünümündeki üst kesimi, plili eteği ile spor bir şıklığa sahip.

Pul İşlemeli V Yaka Prenses Gelinlik Modeli

Pul İşlemeli V Yaka Prenses Gelinlik ModeliPul işlemeleri ve güpür kumaş detayı ile zarif bir gelinlik modeli. Büyük yapraklı bir güpür kumaşa sahip olan gelinlik, birçok gelin adayı için en rahat seçeneklerden birisi.

Taş İşlemeli V Yaka Prenses Güpür Gelinlik

Taş İşlemeli V Yaka Prenses Güpür GelinlikGöğüs ve bel kısmında, gri renkli boncuk işlemeleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik. Tül kabarık eteği ile kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir gelinlik modeli.

Uzun Duvaklı V Yaka Prenses Gelinlik Önerisi

Uzun Duvaklı V Yaka Prenses Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı tamamen güpür kumaştan yapılan gelinliğin, uzun duvağı ile oldukça zarif görünüyor. Hem mütevazi hem de gösterişli bir gelinlik arıyorsanız, tam size göre bir gelinlik modeli.

Uzun Kollu Güpür V Yaka Prenses Gelinlik

Uzun Kollu Güpür V Yaka Prenses GelinlikTamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, uzun kolları ve göğüs altındaki işlemeleri ile benzersiz bir şıklığa sahip. Gelinliğin güpürden oluşan eteği ve kuyruğu ile oldukça gösterişli göründüğünü de belirtmek gerekiyor.

V Yaka Düşük Kol Prenses Güpür Gelinlik Önerisi

V Yaka Düşük Kol Prenses Güpür Gelinlik ÖnerisiDüşük kolları ve V yakası ile Vintage bir gelinlik modeli. Balo tipi kabarık eteği ve bel kısmındaki tül kemeri ile harika bir gelinlik. Eldiven detayları ve etek kısmındaki tül beslemesi ile harika görünüyor.

V Yaka Fransız Güpür Prenses Gelinlik Modeli

V Yaka Fransız Güpür Prenses Gelinlik ModeliTamamen güpür kumaştan oluşan üst kısmı ve kalın askıları ile güzel bir model. Taş işlemeli tokası bulunan kemer detayı ile beğeninizi kazanacak.

Yarım Kollu V Yaka Güpür Prenses Gelinlik

Yarım Kollu V Yaka Güpür Prenses GelinlikYarım kollu ve güpür işlemeli gelinlik, vintage bir görünüme sahip. Tül kabarık eteği ve kırık beyaz rengindeki saten kemeri ile şık bir gelinlik modeli.

Yoğun İşlemeli V Yaka Güpür Gelinlik Modeli

Yoğun İşlemeli V Yaka Güpür Gelinlik ModeliÜst kısmı derin bir göğüs dekoltesine sahip olan gelinliğin, gri boncuk işlemeleri oldukça güzel görünüyor. Tamamen tülden oluşan kabarık eteği ise gelinliğe spor bir şıklık kazandırmış durumda.

V Yaka Güpür ve Taş İşlemeli Kabarık Gelinlik

V Yaka Güpür ve Taş İşlemeli Kabarık GelinlikUzun duvağı ve güpür üst tasarımı ile zarafetinizi sergileyeceğiniz bir gelinlik modeli. Geniş V yakası ile tül kemer detayı bulunan gelinlik, kabarık eteği ile oldukça alımlı görünüyor.

V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinliğin kol kararlarını vermek için mevsimin önemli olduğu güpürlü prenses gelinliklerde, bel kısmı tam oturduğundan ve güpürle kaplandığından dolayı, büyük beden bir gelin adayı tercih eder ise daha kalın görünme riski bulunmaktadır. Bu sebeple minyon veya ince bele sahip gelin adayları tarafından tercih edilen bu tür gelinliklerde, şık ve sofistike bir hava elde etmek mümkündür.

V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

V Yaka Güpür Prenses Gelinlik Önerileri ve FikirleriVintage gelinlik modasına ait bir gelinlik olan güpürlü prenses gelinlikler, kış aylarında uzun kollu olarak, yaz aylarında ise V yaka ve askılı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle askılı olarak kullanıldığı durumlarda mutlaka elde bileklere kadar güpürlü eldivenler kullanmak, gelinlikle bütünlük oluşmasına sebep olacaktır. Sade ve gelinlikle aynı renk tercih edilecek ayakkabılar dışında kullanılacak aksesuar ise açık hava düğünleri için dantelden geniş bir şapka, kapalı mekân düğünleri için ise eski zamanlara atıfta bulunan ve gözler önüne düşen file tüller olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here