Gelinlik seçimine dair yapılan planlar çoğunlukla gelinlik seçmek için modaevine girmekle beraber bambaşka bir hal alır. Birçok farklı gelinlik modelinin bulunması ve her birinin ayrı ayrı güzel olması gelinlik kararını gittikçe zora sokar. Bu sebeple gelinlik seçmeye gitmeden önce gelin adayı nasıl bir gelinlik giymek istediğini bilmeli ve buna göre kararlar alarak gelinlik modeline karar verirken bunlara göre seçimler yapmalıdır.

Gelinlik seçimleri yapılırken özellikle gelin adayının kendi vücudunu tanıması ve buna uygun seçimler yapması da büyük önem taşımaktadır. Orantılı vücut hatlarına sahip gelin adayları her gelinlik modelini rahatlıkla tercih edebilecekken kendi vücutlarında kusur olduğunu düşünen gelin adayları bu kusurları saklamaya ve kusursuz olan kısımları daha ön plana çıkarmaya çalışmaktadır.

Gelinliğin en iddialı yaka modelleri arasında yer alan V yaka gelinlikleri tercih edebilmek için de orantılı bir vücut hattına sahip olmak yeterlidir. Bunun dışında geniş omuzlara sahip olan bayanlar için de başarılı bir tercih olabilecek V yakalar, bir tek armut tipi olarak adlandırılan dar omuz ve geniş kalçalara sahip bayanlar tarafından tercih edilmesi sakıncalı görülmektedir. Özellikle üst bedeninin uzun gözükmesini isteyen gelin adaylarının tercihi olması gereken V yaka gelinlik modelleri, dar formlarda kullanıldığı takdirde hem şık, hem zarif hem de asil bir görüntü ortaya çıkarmakta ve bu sayede tüm gelin adaylarının ilgi odağı haline gelmektedir.

V Yaka İncili Dar Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Dar gelinlikler son yıllarda çokça tercih edilmeye başladı. Derin V yakaları ve incilerle süslenmiş modelleri ile göz kamaştıran 16 modeli sizler için bir araya getirdik.

Dantel Askılı İnci Serpmeli Gelinlik

Dantel Askılı İnci Serpmeli GelinlikKalın askılı ve V yakası ile oldukça şık bir gelinlik. Tül ve üzeri güpür işlemeli gelinlik, sade bir şıklığa sahip.

Etekleri Fırfırlı Balık Modeli Gelinlik

Etekleri Fırfırlı Balık Modeli GelinlikV yakasındaki gümüş işlemeleri ile oldukça şık duran gelinlik, tülden yapılan fırfırlı eteği ile oldukça güzel görünüyor. Gösterişli bir gelinlik isteyen gelin adayı iseniz tam size göre bir model.

Fransız Danteli V Yakalı Deniz Kızı Gelinlik

Fransız Danteli V Yakalı Deniz Kızı GelinlikTamamen fransız güpür kumaşı ve uzun duvağı ile harika bir gelinlik. Dar kesimi ve sadeliği ile harika görünen bir gelinlik modeli.

Göğüs Kısmı Taş ve İnci İşlemeli Kısa Gelinlik

Göğüs Kısmı Taş ve İnci İşlemeli Kısa GelinlikKısa gelinlik isteyen gelin adayları için gerçekten güzel bir seçenek. V yakası ve inci işlemeleri ile göz dolduruyor. Etek kısmı ile plili bir şekilde tasarlanmış.

İnci Süslemeli Zarif Gelinlik

İnci Süslemeli Zarif GelinlikDrapeli bir şekilde tasarlanan askıları, V yakası ve kibar inci işlemeleri ile zarif bir gelinlik modeli. Basen kısmının yan taraflarındaki güpür işlemeleri de gelinliğe ekstra bir güzellik katıyor.

Kalın Askılı V Yaka Tül Gelinlik

Kalın Askılı V Yaka Tül GelinlikTamamen tül kumaştan drapeli bir şekilde tasarlanan gelinliğin, göğüs kısmındaki işlemeler harika görünüyor. Üst kısmının dar kesimi, basen altından açılan bir şekilde eteği oluşturuyor.

Kalın Omuzlu Yoğun Taş ve İnci İşlemeli Gelinlik

Kalın Omuzlu Yoğun Taş ve İnci İşlemeli GelinlikGelinliğin tamamen işlemeli olan kumaşı, kalın askıları ve gerdan kısmındaki tranparan kumaş ile birlikte tasarlanmış. Gösterişli bir gelinlik isteyen gelin adayları için harika bir seçenek.

Kemer ve Omuzları Taşlı Dar Gelinlik

Kemer ve Omuzları Taşlı Dar GelinlikTül kumaştan dikilen gelinlik, farklı omuz ve kemer detayı ile oldukça güzel görünüyor. Gelinliğin dar formu ile vücudunuz harika görünecek.

Omuzları Tül Taş ve İncilerle Süslenmiş Dar Kesim Gelinlik

Omuzları Tül Taş ve İncilerle Süslenmiş Dar Kesim GelinlikUçuşan bir havası bulunan gelinliğin, kalın askıları ve gri işlemeleri eşsiz bir görüntüye sahip.

Saten Üzerine Güpür Balık Modeli

Saten Üzerine Güpür Balık ModeliKalın askıları omuzdan aşağı düşen bir tasarıma sahip. Üst kısmı tamamen güpür süslenen gelinlik, krem rengi ile zarif bir görüntü sergiliyor.

Üst Tarafı İncili Tül Gelinlik

Üst Tarafı İncili Tül GelinlikÜst kısmı derin bir şekilde V modelde oluşturulan gelinlik, işlemeleri ile harika görünüyor. Tül etekleri ile ekstra gösteriş kazanmış durumda.

V Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

V Yaka A Kesim Gelinlik ModeliGöğüs dekolteli V kesim yakası ve uzun duvağı ile harika bir gelinlik modeli. Üst kısmındaki güpür üzeri inci işlemeleri ile harika görünüyor.

V Yaka Kısa Kollu İncili Gelinlik

V Yaka Kısa Kollu İncili GelinlikApolet kolları ve V şeklinde tasarlanan yakası ile zarif bir gelinlik modeli. İnci ve taşlarla süslenen gelinlik, dar formu ile harika görünüyor.

V Yakalı Kalın Askılı Tül Gelinlik

V Yakalı Kalın Askılı Tül GelinlikOrganze kumaşı, kalın askıları ve V yakası ile zarif bir gelinlik modeli. Göğüs altındaki işlemeleri ile oldukça şık bir gelinlik modeli.

Yakası Taş ve İnci Detaylı Dar Gelinlik

Yakası Taş ve İnci Detaylı Dar GelinlikDeğişik şekilde tasarlanan askıları ve V yakası ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Uzun bir kuyruğa sahip olan gelinlik, güpür kumaşı ve inci işlemelere sahip.

Yarım Balık Modeli İncili Gelinlik

Yarım Balık Modeli İncili GelinlikÖzel işlemeli kumaşı ile harika bir gelinlik modeli. Işıltılı kumaşı ve yarım balık formundaki gelinlik, zarif bir görüntü sergiliyor.

V Yaka İncili Dar Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

V Yaka İncili Dar Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Özellikle üst beden konusunda problemli olduğunu düşünen gelin adaylarının tercihi olan V yaka gelinlikler, üst bedenin uzun görünmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda romantik gelin adaylarının da tercihi olabilecek bu tür gelinliklerde yer alacak inci işlemeler, gelinliğe hem ışıltı hem de zarafet katmaktadır. Dar olması ise boyun daha uzun görünmesini sağlayarak gelin adaylarına avantaj katacaktır.

V Yaka İncili Dar Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

V Yaka İncili Dar Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinliğin en romantik hallerinden birine ulaşılmasını sağlayan inci işlemeli gelinlikler ışıltı seven ama sadelikten vazgeçmeyen gelin adayları için en sevilen tercihler arasında yer almaktadır. Özellikle V yaka ve dar gelinlik modellerinde kullanılacak bu inci işlemeler sadeliği ön planda tutmak isteyen gelin adayları için ilk olarak tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here