Dünyaca ünlü tasarım markası olan Vakko’nun ürettiği gelinlik modelleri son yıllarda pek çok gelin adayı tarafından hayranlıkla takip edilmektedir. Her sezon için ayrı olarak ürettiği gelinlik tasarımları, birbirinden iddialı modelleri ve gelinliklerin ışıltılı dünyasında oluşturduğu sihirli dokunuşlar sayesinde Vakko, tüm gelin adaylarının hayal dünyalarındaki gelinliği üretmek için yoğun çaba sarf etmektedir.

Vakko’nun yeni sezon kreasyonunda yer alan gelinlik modellerinde kullanılan detaylar oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle son yıllarda sık sık gündeme gelen çiçek detaylara yeni sezonda farklı bir bakış açısı getirilmiştir. Renkli çiçek modelleri yerini tül ve dantelden oluşan çiçeklere bırakırken, özellikle yeni sezonla birlikte moda haline gelen dar gelinliklerde kullanılan bu çiçekler, hem gelinlikle büyük bir bütünlük oluşturmakta hem de sade bir gelinlik olmasına rağmen buna göz kamaştırıcı detaylar katmaktadır.

Yeni sezonun son derece kullanışlı ve bir o kadar da çarpıcı bir başka detayı ise ışıltılı saten kumaşın kullanılma alanının genişlemesidir. Genel olarak gelinliklerin iç eteklerinde yer alan saten kumaşlar, yeni sezonda ışıltı katılarak sade ve dar gelinliklerde de karşımıza çıkmaya başlamıştır. Hem sade hem de parlak bir görüntüye sahip olunan bu tür gelinlikler, özellikle sade ve şık bir görüntü elde etmek isteyen gelinler tarafından yeni sezonda sıklıkla kullanılacak ve bu tercihleri ile gelin adayları herkesin takdirini toplayacaktır.

Vakko Dar Sade Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Vakko gelinlik konusunda ünlülere ilham vermiş bir markadır. Özellikle dar ve sade gelinlik modelleri, son derece yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bizler de sizin için Vakko’nun bu tip 16 gelinliğini bir araya getirdik.

A Kesim Dantelli Straplez Gelinlik

A Kesim Dantelli Straplez GelinlikTamamen dantel kumaştan yapılan gelinlik, harika bir görünüme sahip. Zarafetin yanı sıra sade ve göz dolduran bir şıklığa sahip. Kuyruk detayı ise birçok gelin adayını cezbedecek.

Askılı Taş ve Boncuk İşlemeli Tül Gelinlik

Askılı Taş ve Boncuk İşlemeli Tül GelinlikDar kesimi ile zarif bir görünüme sahip olan gelinlik, üzerindeki boncuk ve taş işlemeleri ile harika görünüyor. Sırt detayı isteyen gelin adayları için de güzel bir seçenek.

Etekleri Fırfırlı Straplez Gelinlik

Etekleri Fırfırlı Straplez GelinlikGösterişli bir gelinlik istiyorsanız, tam size göre bir mode. Basen kısmı tamamen saran ve eteklerinin tüllerden kat kat oluşması göz dolduruyor.

İnce Askılı Dantel Gelinlik

İnce Askılı Dantel GelinlikYarım balık modelindeki gelinlik, kumaşının zarafetini yansıtıyor. Kuyruğu ve uzun duvağı ile oldukça gösterişli olan gelinlik, birçok gelin adayının hayallerini süsleyecek.

Korseli Krem Rengi Dar Gelinlik Modeli

Korseli Krem Rengi Dar Gelinlik ModeliKorseli üst kısmı ve dar yapısı, kuyruk ile hareketlendirilmiş. Krem rengi saten kumaş üzerine yapılan güpür işlemeler ile oldukça gösterişli bir model.

Kuyruklu Dar Kesim Gelinlik

Kuyruklu Dar Kesim GelinlikTamamen dantel olan gelinliğin dar kesimi, kuyruk ile detaylandırılmış. Sırt dekoltesi ve etek kısmındaki tül detayları ile harika bir gelinlik modeli.

M Yaka Organze Kumaş Gelinlik

M Yaka Organze Kumaş GelinlikHaute Couture bir kumaşa sahip olan gelinlik, kemer ve eldiven detayı ile harika görünüyor. Gümüş işlemeleri ve dar kesimi ile harika bir gelinlik modeli.

Sırt Dekolteli Dantel Gelinlik

Sırt Dekolteli Dantel GelinlikGüzel bir sırt dekoltesine sahip olan gelinlik, tamamen dantel kumaşı ile harika görünüyor. Tül ve dantel karışımı kuyruğu ile nefis bir gelinlik. Uzun kollu gelinlik isteyen gelin adayları için güzel bir seçim.

Straplez Sade Dar Kesim Gelinlik

Straplez Sade Dar Kesim GelinlikUçuk pembe rengi ve M yaka drapeli üst kesimi ile harika bir gelinlik. Deniz kızı modelindeki gelinlik, uçuşan tül etekleri ve kuyruk detayı ile harika görünüyor.

Üst Tarafı Dantel Tül Gelinlik

Üst Tarafı Dantel Tül GelinlikBasen altına kadar vücudu saran gelinlik, etek kısmında büyük bir dolgunluğa sahip. Tül ve güpür karışımı bir kumaşa sahip olan gelinlik, son derece gösterişli.

Uzun Duvaklı Dantel Süslemeli Gelinlik Modeli

Uzun Duvaklı Dantel Süslemeli Gelinlik ModeliZarif bir görünüme sahip olan gelinlik, kayık yakaya sahip. Dantel kumaşı ile oldukça şık bir gelin olacaksınız. Dar kesim bir gelinlik istiyorsanız, beğeneceğiniz bir model.

Uzun Kol A Kesim Güpür Gelinlik

Uzun Kol A Kesim Güpür GelinlikKorseli üst kesimi ve tamamen güpür kumaşı ile şık bir gelinlik modeli. A kesim eteği ve uzun kolları ile birçok gelin adayının beğeneceği mütevazi bir gelinlik.

Uzun Kollu Beli Taş Detaylı Dar Gelinlik

Uzun Kollu Beli Taş Detaylı Dar GelinlikBolero, uzun kol ve kemer detayı ile beğenilen bir gelinlik. Sade ve şık bir seçim yapmak isteyen gelin adayları için önerebileceğimiz bir model.

Uzun Kollu Dantelli Vakko Gelinlik

Uzun Kollu Dantelli Vakko GelinlikBisiklet yakası ve dar kesimi ile son yılların en çok beğenilen gelinlik modellerinden. Tamamen dantel bir kumaşa sahip olan gelinlik, pul ve boncuk işlemeleri ile oldukça şık bir model.

Yuvarlak Yaka Saten Üzerine Taş İşlemeli Dar Gelinlik

Yuvarlak Yaka Saten Üzerine Taş İşlemeli Dar GelinlikGösterişli bir kumaşa sahip olan gelinlik, Haute Couture modellerden. Değişik kuyruk kesimi ve gold işlemeli kumaşı ile birçok gelin adayının hayallerini süsleyecek bir model.

Yüzücü Yaka Balık Modeli Dantel Gelinlik

Yüzücü Yaka Balık Modeli Dantel GelinlikGüzel omuzlara sahipseniz, yüzücü yaka gelinlikler tam size göre. Fotoğraftaki gelinliğe benzer şekilde deniz kızı bir kesim tercih edebilir ve kuyruk detayı ile gelinliği hareketlendirebilirsiniz.

Vakko Dar Sade Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Vakko Dar Sade Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?Dar ve sade gelinlik tercih eden gelin adayları genel olarak atletik vücuda sahip olan gelin adayları olmalıdır. Özellikle bel basen bölgesi orantılı olan gelin adayları tarafından tercih edilecek bu gelinlik modelleri, uygun aksesuarlarla tamamlandığı takdirde zarif, şık ve asil bir görüntü ortaya çıkaracak ve klasik gelinlik anlayışının dışına çıkılarak da düğünde güzel görünmenin mümkün olduğunu herkese kanıtlayacaklardır.

Vakko Dar Sade Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Vakko Dar Sade Gelinlik Önerileri ve FikirleriDüzgün vücut hatlarına sahip bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken dar ve sade gelinlikler kullanılacağı zaman uygun aksesuarlarla tamamlamak oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Dar ve sade gelinliklerde kullanılacak tül veya dantele uygun olarak seçilen bir duvak, tüm gelinliğini havasını bir anda değiştirecek ve ona şıklığın yanında havalı bir görüntü de sunacaktır. Uygun ayakkabı ve gelin çiçeğiyle de tamamlanacak olan sade ve dar gelinlikler, ihtişamdan uzak şık görüntüye ulaşmak isteyen gelin adaylarının bir numaralı tercihi olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here