Gelinliğin en gösterişli halinin tasarımını yapan ve gelin adaylarına bu modelleri sunan gelinlik firması Vakko, yeni sezon kreasyonunda ipek kumaş türünü de kullanarak kalitesini daha da yükseğe çıkartmayı başarmıştır. Organze kumaş türünün bir çeşidi olan ipek kumaşlar özellikle gelinliklerde sadelikten hoşlanan gelin adaylarının tercihi olarak yeni sezonda sıkça karşımıza çıkacaktır. Parlak ve mat olmak üzere iki türü olan ipek kumaşlarda parlak ipeğin tercih edilmesi yüksek ışıklı ortamlarda dezavantaj meydana getirebildiğinden dolayı gelinliklerde genel olarak mat ipek kumaşlar tercih edilmektedir.

Zarif ve sade gelinlik modellerinde ağırlıklı olarak kullanılan ipek kumaşlar, kabarık modellerin yanı sıra daha düz, daha sade modellere yakışmakta ve bu modellerde kendini daha iyi şekilde göstermektedir. Bu sebeple ağırlıklı olarak balık model gelinliklerde ipek kumaşlar tercih edilmeye başlanmıştır. Uzun boylu ve orantılı vücutlara sahip gelin adayları tarafından tercih edilmesi önerilen balık model gelinliklerde ipek kumaş ve tül detaylar bir arada kullanılarak ortaya muhteşem gelinlikler çıkarılmıştır.

En kaliteli gelinlikleri üreten ve piyasada kendine bu konuda büyük bir ün yapan gelinlik firması Vakko, ipek kumaş kullanarak ürettiği balık model gelinlikleri ile yeni sezona damgasını vurmayı başarmıştır. Özellikle sadeliği ön planda tutan, ama en özel günlerinde ışıltıdan ve gösterişten uzak kalmak istemeyen gelinler tarafından tercih edilen olan balık modeller, şık detayları ile de göz kamaştırmaktadır.

Vakko İpek Balık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Vakko’nun kreasyonlarında yer alan ipek kumaşlı balık gelinlikler birçok kadının beğenisini kazanmıştır. Ayrıca ünlülerin de sıklıkla tercih ettiği markalardan olan Vakko, ipek kumaştan harikalar yaratmaktadır. İşte sizler için seçtiğimiz 16 model:

Boncuk ve Taşlarla Süslenmiş Straplez Gelinlik

Boncuk ve Taşlarla Süslenmiş Straplez GelinlikBalık modelindeki gelinlik, sırt ve taş işlemeli detayları ile oldukça gösterişli. Son birkaç yılın favori modellerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz.

Dantelli Etek Ucu Transparan Balık Modeli Gelinlik

Dantelli Etek Ucu Transparan Balık Modeli GelinlikTransparan kumaşı ve dantel işlemeleri ile Vakko’nun en güzel modellerinden birisi. Pencere şeklindeki sırt dekoltesi ve kuyruklu balık modelindeki gelinlik, sade bir olduğu kadar gösterişli bir model.

Drapeli M Yaka Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Drapeli M Yaka Deniz Kızı Gelinlik ModeliDrapeli vücudu saran bedeni ve tül etekleri ile oldukça zarif bir gelinlik. Tamamen drapelerden oluşan gelinlik, güzel balık gelinlik modellerinden birisi.

Geometrik Şekilli Balık Modeli Gelinlik

Geometrik Şekilli Balık Modeli Gelinlikİpek kumaş üzerine geometrik desenlerle süslenen gelinlik, dar kesimi ile oldukça güzel bir görünüme sahip. Zarif bir görünüme sahip olan gelinlik, ışıltılı bir model.

Göğüs Dekolteli Dantel İşlemeli Gelinlik

Göğüs Dekolteli Dantel İşlemeli GelinlikVücudu tamamen saran gelinlik modeli, dantellerle süslenen üst kesimi ile harika görünüyor. Derin göğüs dekoltesine sahip olan gelinlik, dar formu ile fiziğine güvenen gelin adayları için harika bir seçim.

İpek Üzerine Zarif Taşlarla Süslenmiş Kuyruklu Gelinlik

İpek Üzerine Zarif Taşlarla Süslenmiş Kuyruklu GelinlikDerin bir sırt dekoltesine sahip olan gelinlik, şeffaf sırt dekoltesine sahip. Düğmelerle hareketlendirilen arka görüntüsünün yanında dantel kuyruğu ile harika bir görüntü sergiliyor.

İri Taşlarla Süslenmiş Kalp Yaka Gelinlik

İri Taşlarla Süslenmiş Kalp Yaka GelinlikHaute Couture bir kumaşı olan gelinlik, yoğun bir işlemeye sahip. Straplez üst kesimi ile dar gelinlik formu gerçekten şık bir görüntüye sahip.

Kayık Yaka Uzun Kol Yarım Balık Gelinlik

Kayık Yaka Uzun Kol Yarım Balık GelinlikKayık yaka ve uzun kollu gelinlik modeli, deniz kızı eteği ile harika görünüyor. Kuyruğu olan bir gelinlik modeli ve güpür işlemeleri ile gerçekten zarif bir gelinlik.

Kolları Transparan Yırtmaçlı Gelinlik

Kolları Transparan Yırtmaçlı GelinlikÜst kısmı tamamen transparan üzerine işlemelerle süslenmiş durumda. Dar formunun yanı sıra ön taraftaki iki yırtmacı ile ipek kumaşı oldukça gösterişli.

Kolları ve Kenarları Tül Göğüs Dekolteli Gelinlik

Kolları ve Kenarları Tül Göğüs Dekolteli GelinlikUzun kollu ve V yaka dekoltesi ile gerçekten şık bir gelinlik modeli. İpek kumaşın bazı bölgelerinde bulunan transparan üzeri güpür işlemeleri ile gerçekten zarif bir model.

Sırt Dekolteli İpek Üzerine Güpür İşlemeli Balık Gelinlik

Sırt Dekolteli İpek Üzerine Güpür İşlemeli Balık GelinlikPencereli güpür kumaşı ile güzel bir gelinlik modeli. Bisiklet yakası ve balık formu ile zarif bir gelinlik. Görüntüsü ile oldukça gösterişli olmasının yanında sade bir şıklığa sahip.

Sırtı Açık Askılı Balık Modeli Gelinlik

Sırtı Açık Askılı Balık Modeli GelinlikDerin sırt dekoltesi ile oldukça zarif bir gelinlik modeli. Dilerseniz, uzun bir duvakla gelinliği birleştirebilirsiniz.

Vakko Sade Balık Modeli İpek Gelinlik

Vakko Sade Balık Modeli İpek GelinlikTafta kumaşı ve güzel bir vücuda oturan kesimi bulunuyor. Kuyruklu olan gelinlik modeli, sadeliğinin yanı sıra oldukça şık görünüyor.

V Yaka Uzun Kollu Şık Gelinlik

V Yaka Uzun Kollu Şık GelinlikDerin V yaka dekoltesi ve tamamen güpür kumaşı ile oldukça zarif bir gelinlik modeli. Uzun kolları, kadınsı görüntüsü ve kuyruğu ile harika görünüyor.

Yarım Kollu İpek Üzerine Güpür İşlemeli Balık Gelinlik

Yarım Kollu İpek Üzerine Güpür İşlemeli Balık GelinlikKısa kap kolları ve derin V dekoltesi ile güzel bir gelinlik. Tamamen güpür kumaşı ile yarım balık modelindeki gelinlik, zarif işlemeleri ise oldukça güzel bir görüntü sergiliyor.

Yarım Kollu Kenarları İpek Dar Kesim Gelinlik Modeli

Yarım Kollu Kenarları İpek Dar Kesim Gelinlik ModeliOldukça derin bir göğüs dekoltesi olan gelinlik, güpür üst kesimi ve saten etek kısmı ile oldukça zarif. Alımlı bir gelinlik modeli isteyen gelin adayları için güzel bir seçenek.

Vakko İpek Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vakko İpek Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?En iyi gelinlik firmalarının başında gelen Vakko’nun yeni sezon gelinlik kreasyonları arasında en fazla ilgiyi çeken balık modeller, ipek kumaş kullanılmaları ve tül detaylar ile zenginleştirmeleri sayesinde piyasada adından çokça söz ettirmektedir. Uzun boylu gelin adaylarının özellikle tercih etmesi tavsiye edilen balık model gelinliklerde, eteğin fazla dar olmamasına ve yürürken rahat hareket etme kabiliyetinin kısıtlanmamasına dikkat edilmelidir.

Vakko İpek Balık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Vakko İpek Balık Gelinlik Önerileri ve FikirleriTül detaylarla birlikte kullanıldığında daha şık ve daha iddialı bir gelinlik haline gelebilecek olan ipek balık gelinlik modelleri, özellikle uzun boylu gelin adaylarında şık ve asil bir topuz ve tül bir duvak ile birlikte kullanıldığında muhteşem şık bir gelinlik ortaya çıkarılmasına sebep olmaktadır. Zarif boncuk işlemeler de kullanılabilecek olan bu gelinlik modelleri sadelikten vazgeçmek istemeyen ama kendilerini özel hissetmek isteyen gelinlerin en sevilen tercihleri arasında yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here