Gelinlik modasının uç noktalarına değinen Vera Wang tasarımcısı, iç çamaşırı görünümündeki gelinlik tasarımları ile şaşırtıcı bir koleksiyona imza atmıştır. Bir önceki koleksiyondan alışık olan marka takipçileri, cesaret gerektiren modelleri ile yeni bir sezonun açılışını daha yapmıştır. Büyük bölümü transparan detaylarla hazırlanmış olan modellerde, şeffaflık hat safhalarda şekillenmiştir. Gelinlik modeli olarak tercih edilen balık tasarımlarda, tül kumaşlar eteklerin şık duruşunu sağlamıştır.

Dantel kumaşların en çok tercih edildiği tasarımlar, dikkat çekici ve ilginç olmaları ile adından söz ettirmektedir. Vücudu saran şeffaf tüller ile sade elbise görünümünde olan tasarım gelinlikler, modernliğin ötesinde, farklılık yaratmak isteyen gelin adaylarına hitap ediyor. Seksapelinin üst seviyelerde olduğu koleksiyonda, siyah rengi de birçok gelinlik modelinde görülen renklerden biridir. Dramatik bir tarzın benimsendiği gelinliklerde, fiyonk ve saten kumaşlar öne çıkan unsurlardandır.

Gelinlik tasarımlarında ağırlıklı olarak gotik tarzına yönelen Vera Wang, modernlikle birlikte seksi gelinlik modasına da tasarımlarında yer veren marka tasarımcısı, gelinlerin özel günlerinde fazlasıyla ilgi çekici ve seksi olmalarını sağlayacaktır. Daha önceki koleksiyonlarında sıkça görülen prenses gelinlikler, yerini balık etekli gelinliklere bırakmıştır. Bu değişime eşlik eden transparan ve dantel modası, 2016 koleksiyonunu çarpıcı ve ilginç bir şıklığa sürüklemiştir. Siyah ve beyazın uyumunu şık eşsiz gelinliklerde birleştiren marka, sıra dışı olmayı seven ve bunu hayata geçirme cesareti olan gelin adaylarına hitap etmektedir.

Vera Wang 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Vera Wang’ın 2016 koleksiyonunda birbirinden ilginç modeller yer aldı. Siyah – beyaz kumaştan tasarlanan gelinlikler, ezber bozdu. İşte 16 güzel model:

2016 Boncuk İşlemeli Mini Vera Wang Gelinlik

2016 Boncuk İşlemeli Mini Vera Wang GelinlikOldukça farklı tasarıma sahip olan Vera Wang gelinlikleri, siyah beyaz kombinlenmiş durumda. Önü kısa arkası uzun ve dar formdaki gelinlik, büstiyer kısmında yoğun bir boncuk işlemesine sahip. Siyah kuşağı ile farklı bir hava katmış durumda.

Askılı Önü Kısa Arkası Uzun 2016 Vera Wang Gelinlik

Askılı Önü Kısa Arkası Uzun 2016 Vera Wang GelinlikKısa kollu gelinlik, önü kısa arkası uzun bir model. Şık organze kumaşı ve kalın kemeri bulunan gelinlik, spor şık bir görüntüye sahip.

Dekolteli Özel İşlemeli 2016 Vera Wang Gelinlik Modeli

Dekolteli Özel İşlemeli 2016 Vera Wang Gelinlik ModeliDekolteli bir büstiyeri bulunan gelinlik, ince askılara sahip. Kabarık prenses model eteği, parçalı tül kumaşlardan oluşturulmuş. Büstiyerindeki işlemeler ve bel kısmındaki fiyonk detayı ile güzel bir gelinlik modeli.

İşlemeli Transparan Prenses 2016 Vera Wang Gelinlik

İşlemeli Transparan Prenses 2016 Vera Wang GelinlikTül kumaştan oluşan üst kısmı ile prenses modeldeki gelinlik, Vera Wang’ın farklı tasarımlı gelinliklerinden birisi. Etek kısmındaki farklı tasarım ve fiyonk detayı ile spor şık bir görünüm kazanıyor.

Kısa Kollu Üç Boyutlu Kumaş 2016 Vera Wang Gelinlik

Kısa Kollu Üç Boyutlu Kumaş 2016 Vera Wang GelinlikDar kesim formu, kısa kolları ve V yakası ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Üç boyutlu kumaşı ile şık bir hava kazanmasının yanında spor bir gelinlik.

Mini İşlemeli Tül 2016 Vera Wang Gelinlik Önerisi

Mini İşlemeli Tül 2016 Vera Wang Gelinlik ÖnerisiÖnü kısa arkası uzun bir gelinlik modeli, uzun dekolteli kolları ve transparan görünümü ile farklı bir gelinlik modeli. Siyah fiyonklu kuşağı ile oldukça değişik bir gelinlik.

Özel İnci İşlemeli Fiyonklu 2016 Vera Wang Gelinlik

Özel İnci İşlemeli Fiyonklu 2016 Vera Wang GelinlikPrenses modeldeki gelinlik, oldukça farklı bir üst tasarımına sahip. Fiyonklu kuşağı bulunan Vera Wang gelinlik, değişik bir model arayan gelin adayları için iyi bir seçim.

Sırt Dekolteli 2016 Vera Wang Gelinlik Modeli

Sırt Dekolteli 2016 Vera Wang Gelinlik ModeliDar formdaki gelinlik, sırt dekoltesi ile oldukça şık bir model. Omuz kısmındaki siyah fiyonk detayı ile farklılık kazandırılan gelinlik, birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Siyah Güpür İşlemeli 2016 Vera Wang Gelinlik

Siyah Güpür İşlemeli 2016 Vera Wang GelinlikDrapelerden oluşan gelinlik, büstiyer kısmında siyah dantel detayına sahip. Tek omuzlu gelinlik, Vera Wang’ın farklı tasarım gelinliklerinden birisi. Mini görünümlü gelinlik, tül detayı ile değişik bir hava kazanmış durumda.

Siyah Korseli Prenses Model 2016 Vera Wang Gelinlik

Siyah Korseli Prenses Model 2016 Vera Wang GelinlikÜst kısmındaki dar ve sade görünüm, siyah bir korse ile hareketlendirilmiş. Prenses model eteği ile farklı tasarımdaki Vera Wang gelinlik, değişik tasarımlı gelinlik isteyenler için güzel bir seçenek.

Siyah Tafta 2016 Vera Wang Gelinlik Önerisi

Siyah Tafta 2016 Vera Wang Gelinlik ÖnerisiSiyah bir gelinlik isteyen gelin adayları için güzel bir gelinlik. Kısalı uzunlu eteği, balon formunda yapılmış. Balıkçı formdaki yakası, siyah renginin dışında fiyonkları ve beyaz kumaş parçaları ile harika görünüyor.

Siyah Taş İşlemeli Straplez 2016 Vera Wang Gelinlik

Siyah Taş İşlemeli Straplez 2016 Vera Wang GelinlikPrenses model gelinlik, oldukça sade bir görünüme sahip. Sadeliğin yanı sıra düz büstiyer, sırt detayı ve bel kısmındaki siyah inci işlemeler ile oldukça güzel bir model.

Tüy Balık Etekli Vera Wang 2016 Gelinlik

Tüy Balık Etekli Vera Wang 2016 GelinlikDar formdaki gelinlik, güpür ve boncuklarla işlenmiş farklı motiflere sahip. Siyah kumaştan oluşan kuşağı ile de farklı bir tasarım oluşturulmuş durumda.

Uzun Kollu Transparan 2016 Vera Wang Gelinlik

Uzun Kollu Transparan 2016 Vera Wang GelinlikDar formdaki gelinlik, transparan görünümü ile oldukça güzel bir model. Beyaz fiyonklu kuşağı ve uzun kolları ile sade bir model olmasının yanında oldukça şık görünüyor.

Yarım Balık İnce Askılı 2016 Vera Wang Gelinlik

Yarım Balık İnce Askılı 2016 Vera Wang GelinlikDüz ve dar bir kesimi olan gelinliğin, askıları ve yan kısımlarındaki dekoltesi ile şık görünüyor. Eteği diz altından itibaren biraz açılmış bir görünüme sahip.

Yarım Balık V Yaka 2016 Vera Wang Gelinlik

Yarım Balık V Yaka 2016 Vera Wang GelinlikBoyunda birleşen askıları ve derin V yakası ile şık bir gelinlik modeli. Basen altından itibaren organze kumaştan yapılan fırfırları ile güzel görünüyor.

Vera Wang 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vera Wang 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?İlginç olması kadar, bir o kadar da ilgi gören Vera Wang 2016 gelinlik koleksiyonu, kendine güvenen gelinlerin tercih etmesi gereken tasarımlardır. Dişiliği ön plana çıkaran gelinlik modelleri ile sıradan düğünler çok mümkün olmazken, farklı ve kendine ait bir tarzı olan gelinlerin düğünlerinde giyebilecekleri gelinlik modelleridir.

Vera Wang 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Vera Wang 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriTransparan gelinlik giyme fikrini abartmak isteyenler için Vera Wang 2016 koleksiyonu, tam olarak bu düşünce yönelik olan tasarımları içermektedir. Diğer yandan benzersiz modelleri ile bayanların özel günlerini farklı kılan tasarımlar, 2016 yılı gelinlerinin unutulmaz bir çekiciliğe bürünmelerini sağlayacaktır. Rock tarzını benimseyen pek çok bayanın seveceği modeller ile çılgın gelin olmak kaçınılmaz olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here