Gelinlik yaka kesimlerinde farklı şıklığı ile yuvarlak yakalı güpür gelinlikler, 2016 yılının gözde tasarımları arasındadır. Gövdeyi saran güpür kumaşın modern yuvarlak kesimi, klasik gelinlik tercihinde bulunacak olanlar için değişik alternatifler arasındadır. Uzun ve kısa kol güpür gelinlik modelleri balık etekli ve kabarık tasarımlarla birlikte birçok gelinlik modelinin önüne çıkmayı başarmış modellerdir. Güpürlerle zenginleştirilmiş kumaşlar dekolte sevmeyen gelin adaylarına hitap ediyor. Birçok gelinlik modeli ile bütünlük sağlayan güpür kumaşlar yaka detayına önem verenler içinde yuvarlak hatları ile beklentileri en doğru şekilde karşılamaktadır.

Popüler gelinlik modellerinden farklı ve zarif bir gelinlik düşleyenler için eşsiz tasarımlar göz dolduruyor. Güpürün zarafeti ile saten kumaşın kalitesi birleştiğinde ortaya gelinlerin hayran kaldığı tasarımlar çıkmaktadır. Zarif boyun yapısına sahip bayanların bu güzelliklerini daha da ortaya çıkaracak yuvarlak yakalı gelinlikler, kabarık tüllü etekler ile gösterişli bir şıklığa sahip olmayı mümkün hale getiriyor. Gelinliğin masum tarafını öne çıkaran önemli modellerden biri olarak, tarzı klasik modellere yatkın olanları kendine çeken tasarımlardır.

Yuvarlak yaka güpürlü gelinlikler, büyük göğüslü kadınlar için istenilen şıklığı sağlıyor. İddialı olmaktan kaçınan ve sade bir gelin şıklığına bürünmek için, güpürün yuvarlak kesimi ile tanışmak gerekir. Prestijli birçok gelinlik markasının 2016 koleksiyonlarında yuvarlak yakalı gelinlik modelleri fazla sayıdadır. Tül ve saten kumaşları tercih etmeyenler, güpür kumaşın asil ve sade duruşundan yararlanabilirler.

Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Yuvarlak yaka gelinlikler, genellikle rahat kullanımları ile bilinmektedir. Ayrıca hem spor hem de şık modeller yaratılabilmektedir. Güpür kumaşla birlikte tasarlanan yuvarlak yakalı gelinlikler sizlerle:

A Kesim Boncuk İşlemeli Güpür Yuvarlak Yaka Gelinlik Modeli

A Kesim Boncuk İşlemeli Güpür Yuvarlak Yaka Gelinlik ModeliOrganze kumaş üzerine yapılan güpür ve boncuk işlemeler, oldukça zarif bir görünüme sahip. A kesim gelinlik, farklı bir etek tasarımıyla güzel bir görünüm kazanmış. Bel kısmındaki kemer detayı ise uzun kolları ile şık bir görünüme sahip.

Boncuk İşlemeli Tamamen Güpür Yuvarlak Yaka Gelinlik

Boncuk İşlemeli Tamamen Güpür Yuvarlak Yaka GelinlikTamamen güpür kumaştan oluşan gelinlik, göğüs kısmındaki boncuk işlemeler ile oldukça güzel görünüyor. Yarım balık eteği ve üst kısmındaki yoğun güpür işlemelerle ile gösterişli bir görünümü bulunuyor.

Dar Kesim Boncuk İşlemeli Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik

Dar Kesim Boncuk İşlemeli Yuvarlak Yaka Güpür GelinlikOrganze üzeri güpür ve boncuk işlemeleri ile harika görünüyor. Yuvarlak yakası ve göğüs kısmındaki güzel dekoltesi bulunuyor. Dar kesim gelinlik, etek kısmında yayılan boncuk işlemeler ile ışıltılı bir görünüme sahip.

Düşük Bel Prenses Model Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik

Düşük Bel Prenses Model Yuvarlak Yaka Güpür GelinlikPrenses model gelinlik, tamamen güpür kumaştan oluşan bir üst tasarımına sahip. Düşük bel eteği ve geniş yuvarlak yakası ile şık görünüyor. Uzun kolları bulunan gelinlik, hem gösterişli hem de sade bir görünüme sahip.

Geniş Yuvarlak Yaka Kabartmalı Güpür Gelinlik Modeli

Geniş Yuvarlak Yaka Kabartmalı Güpür Gelinlik ModeliGeniş yuvarlak yakası bulunan gelinlik, kabartmalı güpür işlemelere sahip. Üst kısmı tamamen kabartmalı bir kumaştan oluşan gelinlik, zarif bir görünüme sahip.

Güpür İşlemeli Geniş Yuvarlak Yaka Prenses Gelinlik

Güpür İşlemeli Geniş Yuvarlak Yaka Prenses GelinlikGeniş yuvarlak yakası bulunan gelinliğin, kalın askılara sahip. Tül kumaştan oluşan prenses model eteği, büstiyer kısmından yayılan güpür işlemelerle süslenmiş. Üst kısmı tamamen güpür işlemeden oluşan gelinlik sade bir şıklığa sahip.

Güpür İşlemeli Saten Yuvarlak Yaka Dar Gelinlik

Güpür İşlemeli Saten Yuvarlak Yaka Dar GelinlikDar kesim gelinlik, vintage görünümü ile güzel bir gelinlik modeli. Yuvarlak yakası, güpür işlemelere sahip ve krem rengi ayrıntıları bulunuyor. Etek kısmındaki saten kumaş ile gerekli ışıltısını tamamlamış bir gelinlik.

Güpür İşlemeli Yuvarlak Yaka A Kesim Gelinlik Önerisi

Güpür İşlemeli Yuvarlak Yaka A Kesim Gelinlik ÖnerisiZarif bir gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir model. M yakalı straplez kumaş üzerine, güpür işlemeli organze kumaş ile yuvarlak bir yaka oluşturulmuş. Gelinliğin ön kısmındaki güpür işlemeler ise etek kısmında doğru aynı şekilde devam ettirilerek güzel bir görünüm yaratılmış.

Pul ve Boncuk İşlemeli Geniş Yuvarlak Yaka Güpür Prenses Gelinlik

Pul ve Boncuk İşlemeli Geniş Yuvarlak Yaka Güpür Prenses GelinlikOldukça geniş bir yuvarlak yakaya sahip olan gelinlik, gösterişli bir model. Prenses model kabarık eteği, tül üzeri yoğun bir güpür işlemesine sahip. Aynı güpürden oluşturulan uzun duvağı ile güzel bir görünüm oluşturuyor.

Taş İşlemeli Güpür Yarım Kollu Yuvarlak Yaka Gelinlik Modeli

Taş İşlemeli Güpür Yarım Kollu Yuvarlak Yaka Gelinlik ModeliDar kesim gelinlik, düz bir kumaştan straplez üst ile tasarlanmış. Büstiyer kısmına giydirilen güpür ve taş işlemeleri bulunan gelinlik, birçok gelin adayı için güzel seçenekler arasında yer alıyor.

Uzun Kollu Prenses Modeli Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik

Uzun Kollu Prenses Modeli Yuvarlak Yaka Güpür GelinlikPrenses model gelinlik, yuvarlak yakası ve uzun kolları ile şık bir görünüm oluşturuyor. Boncuk işlemeleri bulunan gelinliğin, manşet kısımlarında ve yaka kısmında bulunan güpür ile oldukça güzel görünüyor.

Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik ÖnerisiA kesim gelinlik, geniş bir yuvarlak yakaya sahip. Büstiyer kısmındaki yoğun güpür işlemeler, kol ve etek kısmında azalarak devam ediyor. Kuyruklu eteği ile göz dolduruyor.

Vintage Yuvarlak Yaka Güpür İşlemeli Gelinlik Modeli

Vintage Yuvarlak Yaka Güpür İşlemeli Gelinlik ModeliVintage görünümlü gelinlik, kapalı bir yuvarlak yakaya sahip. Gömlek benzeri şekilde tasarlanan üst kısmı, ipek kumaştan oluşan uzun kolları ile oldukça güzel görünüyor. Etek ve üst kısmında bulunan güpür işlemeleri ile ilkbahar ve sonbahar ayları için iyi bir seçenek.

Yarım Balık Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik

Yarım Balık Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Güpür GelinlikYarım balık modelindeki gelinlik, arka kısmında ipek kuyruk detaylarına sahip. Kapalı yuvarlak yakası ve uzun kolları bulunan gelinlik, mütevazi bir model. Üst kısmındaki kabartmalı güpür işlemeleri, manşetlerde de bulunuyor ve şık bir hava yaratıyor.

Yarım Balık Yuvarlak Yaka Boncuk İşlemeli Güpür Gelinlik

Yarım Balık Yuvarlak Yaka Boncuk İşlemeli Güpür GelinlikBasen kısmından oturtulan gelinlik, yuvarlak yakası ve kemer detayı ile şık bir model. Basen kısmından genişleyen tül eteği ve güpür işlemeleri güzel bir görünüm oluşturmuş.

Yuvarlak Yaka A Kesim Uzun Kollu Güpür Gelinlik

Yuvarlak Yaka A Kesim Uzun Kollu Güpür GelinlikÜst kısmı korseli bir şekilde tamamen güpür kumaştan yapılan gelinlik, asil bir şıklığa sahip. Zengin görünümü bulunuyor ve uzun kolları ile birçok gelinin beğenisini kazanacak bir gelinlik model.

Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Büyük beden gelinler için uygun özelliklere sahip olan yuvarlak yaka güpür gelinlikler, küçük göğüs yapısına sahip kadınları sönük gösterecek olan modellerdir. Bu nedenle omuz ve göğsü büyük olan bayanların rahatlıkla düğünlerinde tercih edebileceği gelinlik seçenekleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda güpür kumaşın vücudu saran formdaki tasarımları zarif ve ince gelin adaylarına hitap eden modelleri içeriyor.

Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Yuvarlak Yaka Güpür Gelinlik Önerileri ve FikirleriGüpür kumaşın hareketli ve romantik bir arzda olması, gelin saçında birçok noktaya özen göstermeyi gerektiriyor. Saçların gelinliğin modelini kapatmaması adına maşa ile dalgalandırılmış saçların dağınık topuzla romantik bir görünüme kavuşması sağlanabilir. Straplez kesimli bir gelinliğin dantel ile yuvarlak yakaya dönüşmesi görülmeye değer şıklık sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here